Home Newsy 12-calowy MacBook jest uważany przez Apple za produkt „zabytkowy”
12-calowy MacBook jest uważany przez Apple za produkt „zabytkowy”
0

12-calowy MacBook jest uważany przez Apple za produkt „zabytkowy”

0

12-calowy MacBook wprowadzony po raz pierwszy przez Apple w 2015 roku został dodany do listy produktów vintage firmy Apple.

Produkty są uważane za zabytkowe, gdy Apple zaprzestało ich dystrybucji ponad pięć lat temu i mniej niż siedem lat temu. 12-calowy MacBook Retina został po raz pierwszy zaprezentowany podczas marcowego wydarzenia Apple w 2015 roku, a Apple reklamował go jako najcieńszy MacBook do tej pory. To zapoczątkowało nową erę dla linii MacBooków z portem USB-C i klawiaturą motylkową. W pewnym momencie Phil Schiller z Apple przyznał nawet, że 12-calowy MacBook „stworzył wiele pionierskich technologii”, które ostatecznie trafiły do ​​MacBooka Pro.

Wprzeszłości zabytkowe produkty Apple nie kwalifikowały się już do naprawy przez Apple lub Autoryzowane Serwisy Apple. Obecnie jednak naprawy są uzależnione od dostępności części, ale nadal mogą być możliwe.

12-calowy MacBook jest uważany przez Apple za produkt „zabytkowy”

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *