Naprawa zbitej szybki w iPhone 8

Naprawa zbitej szybki w iPhone 8

Naprawa zbitej szybki w iPhone 8

0

Zbita szybka w iPhone 8? Wystarczy odwiedzić serwis APPLEMOBILE.PL by w ciągu 30 minut wyjść z naprawionym ekranem z oryginalnym LCD Apple Retina® Display. W Serwisie APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 wymienisz ekran od ręki, bez czekania i pozostawiania telefonu w naprawie. Serwis iPhone Szczecin APPLEMOBILE.PL oferuje wymianę zbitej szybki w iPhone 8 na oryginalnych częściach APPLE z gwarancją!

W APPLEMOBILE.PL otrzymasz fachową pomoc i oryginalny LCD Apple Retina®.

Nie korzystamy z chińskich zamienników. Dlatego wymieniając ekran w naszym serwisie, po naprawie jego obraz będzie wyglądał dokładnie tak, jak w ekranie fabrycznie zamontowanym. Także percepcja jego dotyku będzie działać nieskazitelnie, jak w telefonie dopiero co wyjętym z pudełka. Niestety takiej jakości obrazu i pracy dotyku nie zapewni żaden, nawet najlepszy zamiennik, dlatego przed decyzją o wymianie uszkodzonego ekranu w innym serwisie na tani ekran zamienny warto zastanowić się dwa razy. My zalecamy wymianę ekranu na oryginalny w naszym serwisie.

 

Zbita szybka w iPhone 8? Wymiana w 30 minut w Szczecinie

Jako Autoryzowany serwis pogwarancyjny MyApple oferujemy pełen przekrój prac serwisowych w produktach Apple. Bogate doświadczenie oraz cyklicznie odbywane szkolenia naszych techników zapewniają naszym Klientom fachową obsługę oraz wysoki poziom wykonywanych usług.

W naszym serwisie w Szczecinie uszkodzony ekran w iPhone 8 wymienisz od ręki, w około 30 minut. Nie musisz pozostawiać uszkodzonego telefonu. Możesz poczekać na miejscu w naszym punkcie. Jako autoryzowany serwis MyApple posiadamy wszystkie części zamienne na miejscu. Nasz asortyment jest uzupełniany na bieżąco, dzięki czemu trudno nas zaskoczyć pytaniem o ekran, którego nie mamy na miejscu. Dlatego by wymienić ekran w iPhone nie musisz się u nas umawiać na naprawę. Jesteśmy gotowi zawsze!

Nie kasujemy nic z pamięci telefonu

Podczas naprawy ekranu żadne dane z telefonu nie zostaną skasowane. Wymiana ekranu to naprawa typowo mechaniczna.

Nie ingerujemy więc w żadne dane zapisane w pamięci telefonu.

 

Gwarancja jakości i bezpieczeństwo na wypadek wad ukrytych

Na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji, która zabezpiecza naszych Klientów na wypadek wad ukrytych, niemożliwych do wykrycia w chwili instalacji elementu. Jeżeli jakaś wada ekranu zostanie wykryta przez Klienta, ekran ten w ramach gwarancji wymieniany jest bezpłatnie.

Na każda wykonaną usługę udzielamy 6 miesięczną gwarancję, która w sposób kompleksowy zabezpiecza klienta przez ewentualnymi wadami wykonanej usługi. Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM dotyczącym gwarancji.

Profesjonalna obsługa. Najwyższy poziom usług.

Serwis APPLEMOBILE.PL w Szczecinie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19. W tych godzinach nasza fachowa obsługa odpowie na wszelkie pytania, przyjmie sprzęt do na naprawy, a także wyda już ten po usunięciu usterki.

Usługi serwisowe są wykonywane w dni robocze w godzinach 9-17. W tych godzinach wymieniamy ekrany od ręki.

Bezpłatnie użyczamy telefon zastępczy na czas naprawy

Jeżeli zaistnieje konieczność pozostawienia telefonu w serwisie, nasi klienci mogą całkowicie bezpłatnie wypożyczyć u nas telefon zastępczy. Wypożyczenie jest darmowe, może być jednak pobrana kaucja zabezpieczającą w chwili wypożyczenia, która jest zwracana w chwili zwrotu wypożyczonego urządzenia.

*serwis dysponuje ograniczoną ilością telefonów zastępczych. Serwis zastrzega, że w może nie dysponować telefonem zastępczy, jeżeli te będą we władaniu innych klientów.

Ile trwa naprawa ekranu w iPhone 8?

W Serwisie APPLEMOBILE.PL naprawisz ekran swojego iPhone’a ekspresowo. Moduł ekranu wymieniany jest od ręki, w około 20-30minut. Klient może poczekać na wykonanie usługi w serwisie bądź w sąsiadującej z nami kawiarni Columbus przy ulicy Wojska Polskiego 50 w Szczecinie (wejście jest od strony Jagiellońskiej 84).

Każdego dnia wymieniamy dziesiątki ekranów w telefonach, co stawia nas w roli doświadczonych fachowców w tej dziedzinie. Tym samym możemy zaproponować naszym Klientom usługę wymiany ekranu bez zwłoki, z zapewnieniem prawidłowo wykonanej usługi.

 

Wszystkie ekrany mamy zawsze na miejscu, dzięki czemu nie trzeba umawiać się na wykonanie naprawy zbitej szybki w iphone. Wystarczy po prostu do nas przyjść w godzinach pracy serwisu.

Gdzie wymienić zbitą szybkę w iPhone 8 w Szczecinie?

Serwis APPLEMOBILE.PL znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy przy skrzyżowaniu ulic) w Szczecinie, tuż przy nowej kawiarni Columbus Caffee, naprzeciwko delikatesów Społem.

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

https://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, z tym, że usługi serwisowe na poczekaniu są realizowane miedzy godziną 9, a 17.30. W sobotę czynny punkt przyjęć, gdzie obsługa wydaje oraz przyjmuje urządzenia z serwisu w godzinach 9-15.

 

Wymiana zbitej tylnej szybki w iPhone 8 w Szczecinie

Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje także usługę wymiany tylnej pokrywy iPhone’a 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone’a X. USługa wykonywana jest w ciągu 60 minut. Szkło wymieniane jest na nowe z zachowaniem funkcji ładowania indukcyjnego.

5/5 - (1 vote)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *