Zamówienia Apple na komponenty iPhone’a 12 skomplikowane przez niejasne zapotrzebowanie konsumentów
0

Zamówienia Apple na komponenty iPhone’a 12 skomplikowane przez niejasne zapotrzebowanie konsumentów

0

W obliczu panującej na świcie pandemii, Apple kontynuuje prace nad swoimi nadchodzącymi urządzenia iPhone 12, które mają zaoferować łączność 5G, nowe kamery 3D i wiele innych nowych funkcji, których do tej pory nie uświadczyliśmy.

Zamówienia Apple na komponenty iPhone'a 12 skomplikowane przez niejasne zapotrzebowanie konsumentów

Według The Wall Street Journal, Apple ma trudności z przygotowaniem się do nowych urządzeń i złożeniem zamówień na komponenty. Jednym z czynników, z którym Apple ma do czynienia, dotyczy przewidywaniom odnośnie popytu na nowe urządzenia ze strony klientów. Składane zamówienia decydują o tym, ile urządzeń produkuje Apple, a przy trwającej pandemii zapotrzebowanie konsumentów „nigdy nie było bardziej niejasne”. Miliony ludzi są bez pracy, a inni żyją w strachu, że ich praca może nie być dostępna w przyszłości, co może prowadzić do ograniczenia zakupów nowych iPhone’ów.

„Kwestia popytu konsumenckiego staje się poważna dla Apple Inc., która przygotowuje się do zaprezentowania nowego, niedrogiego modelu „iPhone” i wkrótce musi zacząć zamawiać komponenty do swoich najnowszych flagowych smartfonów, które zwykle są wypuszczane jesienią.

iPhone’y, które w tym roku miały wzbudzić duże zainteresowanie konsumentów ze względu na zastosowanie technologii bezprzewodowej 5G, stanowią znaczną część przychodów Apple.”

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *