Zbita szyba w iPad

Zbita szyba w iPad

Zbita szyba w iPad

0

Naprawa tabletu iPad jest dość skomplikowana z powodu zastosowanej konstrukcji tabletu. Całość jest zmontowana za pomocą kleju. Urządzenie zgrzewane jest pod ciśnieniem na gorąco, przez co połączenie jest niezwykle trwałe, a zdemontowanie frontowego panelu w warunkach poza serwisowych w zasadzie niemożliwe. Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje profesjonalne usługi serwisowe tabletów iPad.

Zbita szyba w iPad

APPLEMOBILE.PL oferuje kompleksowe naprawy tabletów APPLE iPad, w tym wymianę zbitych szyb, naprawę uszkodzonych dotyków w iPad, wymianę rozbitych wyświetlaczy w iPad. Świadczymy także usługi naprawy zużytych, bądź uszkodzonych mechanicznie klawiszy funkcyjnych HOME, Touch ID, klawiszy Volume, Vibra. Wymieniamy również uszkodzone aparaty fotograficzne. Naprawiamy także płyty główne w iPad, w tym także tablety iPad po zalaniu.

wymiana zbitej szybki ipad

Naprawa zbitej szyby w iPad 2 oraz iPad 3 w Szczecinie

W tablecie iPad 2 oraz iPad 3 marki Apple szybka z digitizerem jest elementem odseparowanym od wyświetlacza LCD. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia szyby w iPad 2, możliwe jest wymienienie samego frontowego panelu wraz z digitizerem, bez konieczności wymiany wyświetlacza, dzięki czemu możliwe jest doprowadzenie tabletu iPad do stanu sprzed uszkodzenia, stosunkowo niskim nakładem kosztów.

wymiana zbitej szybki ipad

Podczas wymiany zbitej szyby w iPad 2 oraz iPad 3, wymieniona zostanie poza szkłem, także warstwa dotykowa tabletu iPad, tak zwany digitizer. Jeżeli tablet iPad 2 posiada mechaniczne uszkodzenie szklanej powierzchni ekranu bądź w tablecie nie działa prawidłowo dotyk, zapewne konieczna będzie naprawa szyby wraz z digitizerem w Twoim tablecie.

 

Naprawa zbitej szyby w iPad 4

W tablecie iPad 4 podobnie jak we wcześniejszych generacjach istnieje możliwość wymiany samej szyby dotykowej. Dodatkowo podczas naprawy iPad 4 wymieniona zostanie taśma klawisza HOME wraz z przyciskiem.

Naprawa zbitej szyby w iPad 4

Jeżeli w Twoim tablecie iPad 4 szybka dotykowa uległa zbiciu lub dotyk w tablecie nie działa prawidłowo, konieczna będzie wymiana szyby w iPadzie na nową.

 

Zbita szybka w iPad Air oraz iPad Air 2

iPad Air pierwszej generacji podobnie jak poprzedniej generacje iPadów posiadają odseparowaną szybę wraz z dotykiem od wyświetlacza LCD Retina. Dzięki temu istnieje możliwość wymiany szyby wraz z dotykiem oraz taśmą klawisza HOME, bez konieczności wymiany wyświetlacza.

Zbita szybka w iPad Air oraz iPad Air 2

Konstrukcja ekranu w tablecie iPad Air 2 wymuszana na użytkowniku wymianę modułu ekranu, gdyż w tym modelu producent zdecydował się zastosować ekran zintegrowany z szybą oraz warstwą dotykową, tzw. Digitizerem.

naprawa-ipad-air-2-w-szczecinie-serwis

Jeżeli w Twoim iPadzie Air 2 pękła szyba, niestety musisz wymienić cały frontowy panel wraz z wyświetlaczem LCD, nawet jeżeli wyświetlacz i dotyk pracuje prawidłowo, wyświetla obraz i można mimo rozbicia z powodzeniem obsługiwać tablet.

 

Gdzie naprawić zbitą szybę w iPad w Szczecinie?

Serwis APPLEMOBILE.PL w Szczecinie znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 50. Wejście jest od strony Jagiellońskiej, gdyż lokal znajduje się w narożnej kamienicy. Serwis zajmuje się kompleksowa naprawą tabletów APPLE.

Na każdą naprawę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Nasze dotyki i ekrany nie rozklejają się, gdyż stosujemy epoksydową uszczelkę, dokładnie taką, jakiej stosuje producent podczas montażu tabletów. Ekrany montowane są na gorąco, przez co połączenie jest trwałe, a ekran będzie mógł pracować bez zarzutu w najtrudniejszych warunkach, bez obawy o to, ze się rozklei i z tego powodu zniszczy.

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)
70-475 Szczecin
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

 

Ile trwa naprawa zbitej szyby w iPad?

Serwis APPLEMOBILE.PL oferuje szybki serwis produktów Apple, w tym także serwis wysyłkowy na terenie całego kraju. Czas operacyjny wymiany ekranu w tablecie iPad to około 2 godziny. Czas od przyjęcia do wydania urządzenia będzie więc nie krótszy niż 2 godzin z uwzględnieniem aktualnej kolejki.

Ile kosztuje naprawa zbitej szyby w tablecie iPad?

Pełny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 500 132 200 lub 889 277 288

5/5 - (23 votes)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *