Home Newsy Wyciekły schematy pokazujące znacznie większe obiektywy aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max
Wyciekły schematy pokazujące znacznie większe obiektywy aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max
0

Wyciekły schematy pokazujące znacznie większe obiektywy aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max

0

Film kanału EverythinkApplePro przedstawia wydrukowane w 3D makiety urządzenia iPhone 13 Pro. Całość została sporządzona w oparciu o rendery i schematy, które są obecnie używane przez producentów akcesoriów podczas przygotowań do jesiennej premiery.

Warto zauważyć, że ukośny układ tylnych kamer widoczny na początku tego tygodnia został potwierdzony , zarówno w podstawowym modelu iPhone’a 13, jak i 13 mini. IPhone 13 Pro Max zachowuje ten sam układ modułu aparatu, ale poszczególne soczewki są znacznie większe, a cały moduł odstaje jeszcze bardziej od korpusu telefonu. Większe obiektywy powinny dawać lepszą jakość zdjęć, ponieważ do czujników aparatu cyfrowego dociera więcej światła. Wcześniej analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że ogniskowa iPhone’a 13 zmieni się na 1 / 1,7 ″, w porównaniu z 1/2 ″ iPhone’a 12.

Źródło: EverythinkApplePro

Wyciekły schematy pokazują znacznie większe obiektywy aparatu w telefonie iPhone 13 Pro Max

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!