Home Newsy Wewnątrz Hyundaia trwają spory związane ze współpracą z firmą Apple
Wewnątrz Hyundaia trwają spory związane ze współpracą z firmą Apple
0

Wewnątrz Hyundaia trwają spory związane ze współpracą z firmą Apple

0

Od kilku tygodni w sieci krążą plotki, jakoby firma Apple prowadziła rozmowy negocjacyjne dotyczące współpracy firmą Hyundai. Sprawa dotyczy oczywiście współpracy nad opracowaniem Apple Car. Opublikowany raport Reutera zdradza nowe informacje i dalsze szczegóły kolaboracji dwóch firm.

Według raportu perspektywy na zawarcie umowy pogorszyły się, ponieważ szefowie Hyundaia są podzieleni co do perspektywy współpracy z Apple. Głównym zmartwieniem Hyundaia jest to, że może zostać producentem kontraktowym dla innej marki.

„Martwimy się, jak to zrobić, czy to dobrze, czy nie” – powiedział dyrektor Hyundaia, świadomy wewnętrznych dyskusji na temat powiązań z Apple. „Nie jesteśmy firmą, która produkuje samochody dla innych. To nie jest tak, że współpraca z Apple zawsze przynosiła wspaniałe rezultaty”.

Według raportu, Apple i Hyundai po raz pierwszy rozpoczęły rozmowy na temat współpracy samochodowej już w 2018 roku, kiedy projektem samochodowym Apple kierował Alexander Hitzinger, który obecnie pracuje dla Volkswagena.

Wewnątrz Hyundaia trwają spory związane ze współpracą z firmą Apple

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!