Home Newsy Western Digital prezentuje nową markę dla profesjonalistów: SanDisk Professional
Western Digital prezentuje nową markę dla profesjonalistów: SanDisk Professional
0

Western Digital prezentuje nową markę dla profesjonalistów: SanDisk Professional

0

Firma Western Digital zaprezentowała podczas imprezy Flash Perspective nową markę SanDisk Professional, w ramach której twórcom oraz użytkownikom profesjonalnym oferowane będą rozwiązania do przechowywania danych klasy premium. Idealnie sprawdzą się one np. podczas pracy nad najnowszymi hitami kinowymi, sesji fotograficznych czy zarządzania danymi kluczowymi dla organizacji. Nowe urządzenia zaprojektowano z myślą o zapewnieniu użytkownikom z różnych branż skalowalnych, wydajnych i niezawodnych produktów.

Produkty wchodzące w skład nowej serii powstały w wyniku połączenia doświadczeń doskonale znanej marki SanDisk oraz skierowanej do profesjonalistów marki G-Technology (która od dekad była pierwszym wyborem np. dla profesjonalistów pracujących dla studiów filmowych z Hollywood). W ofercie nowej marki SanDisk Professional znajdziemy 16 modularnych rozwiązań dla profesjonalistów, charakteryzujących się wydajnością i niezawodnością klasy enterprise. Wśród nich znajdą się m.in.

  • Karta PRO-CINEMA CFexpress VPG400 – nowa, profesjonalna, odporna na uszkodzenia i trudne warunki pracy karta CFexpress dla twórców filmów poszukujących niezrównanej wydajności i możliwość rejestrowania wideo z szybkością co najmniej 400 MB/s, co pozwoli im bez problemu sprostać wymaganiom współczesnych produkcji. Nowa karta będzie dostępna już latem.
  • Seria PRO-READER – cztery nowe czytniki PRO-READER wyposażone w interfejs USB-C obsługujący standard SuperSpeed USB 10Gbs. Zaprojektowane z myślą o obsłudze wszelkich nowych i popularnych standardów, włączając CFast, CFexpress, RED Mini-Mag Edition, CF, microSD oraz SD. Nowe czytniki będą dostępne już latem.
  • PRO-DOCK 4 – rewolucyjna, czterozatokowa stacja dokującą, która może sprawnie zczytywać (jednocześnie) dane z czterech różnych typów nośników. Idealne rozwiązanie np. dla użytkowników wielu kamer, wykorzystujących różne nośniki danych – pozwoli im oszczędzić pieniądze i czas na przełączanie się pomiędzy różnymi urządzeniami. Stacja dostępna będzie latem.
  • Nowy dysk G-DRIVE ArmorLock Encrypted NVMe SSD 4TB wraz z nową serią cenionych przez użytkowników „pancernych” przenośnych i stacjonarnych urządzeń storage G-DRIVE (bazujących m.in. na dyskach Ultrastar klasy enterprise), a także G-RAID oraz G-RAID SHUTTLE (czyli przenośnych rozwiązaniach RAID oferujących najwyższa wydajność, pojemność i niezawodność, które pozwalają przenosić/backupować/archiwizować nawet do 100 TB danych – teraz wyposażonych w obsługę zarówno Thunderbolt 3, jak i USB-C). Nowości z tych serii zaczną pojawiać się w ofercie już na początku czerwca.

Western Digital prezentuje nową markę dla profesjonalistów: SanDisk Professional

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!