Home Newsy W Path of Exile zagramy niedługo na urządzeniach mobilnych!
W Path of Exile zagramy niedługo na urządzeniach mobilnych!
0

W Path of Exile zagramy niedługo na urządzeniach mobilnych!

0

Na tegorocznym wydarzeniu ExileCon 2019, studio Grinding Gear Games zapowiedziano drugą część Path Of Exile.

Oprócz tej informacji, twórcy ogłosili, że wypuszczą Path of Exile na urządzenia mobilne. Jest to o tyle dobra informacja, że gra ma być jak najbardziej zbliżona do komputerowego pierwowzoru.

Gra (jeśli wierzyć developerom) ma być pozbawiona mechanik pay-to-win, a także reklam. W porównaniu do innych tego typu produkcji, Path of Exile Mobile ma być grą w większości bardzo podobną do tej, którą znamy z komputerów, czy też konsol. Jedyna różnica, która będzie odróżniać wersję mobilną to krótszy czas rozgrywki. Sesje jednej gry mają być krótsze, bo jak wiemy, nie zawsze jest czas przysiąść do gry na dłuższy okres – szczególnie, gdy mowa o grze na urządzenia mobilne

Większość z nas gra w gry na telefonie w trybie „krótkich sesji”, także dobrze wiedzieć, że producent chce dopiąć wszelkich starań, aby rozgrywka na telefonie była równie angażująca i nie odbiegała zbytnio od wersji „stacjonarnej”. Nie poznaliśmy niestety daty premiery, ale według mnie będzie ona kolidować z Diablo Immortal, które będzie naturalnym konkurentem Path of Exile.

W Path of Exile zagramy niedługo na urządzeniach mobilnych

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!