Utrudnienia w pracy serwisu 27.11 – 14.12 – przerwa urlopowa
Utrudnienia w pracy serwisu 27.11 – 14.12 – przerwa urlopowa
0

Utrudnienia w pracy serwisu 27.11 – 14.12 – przerwa urlopowa

0

Drodzy Klienci! W związku z zaplanowanym urlopem, usługi serwisowe w naszym serwisie będą realizowane w ograniczonym stopniu. Punkt będzie pracował normalnie, jednak nie wszystkie naprawy będą wykonywane, a inne będą realizowane nie od ręki. Wszystko wróci do normy od 14 grudnia! Dlatego wszystkich posiadaczy urządzeń z uszkodzonymi szybkami, ekranami, przyciskami i innymi usterkami utrudniającymi pracę, którym zależy na naprawie „od ręki”, zapraszamy w tym najbliższym tygodniu najpóźniej do dnia 26 listopada włącznie! Później na naprawę trzeba będzie chwilę poczekać.

W miarę możliwości wszystkie zaplanowane zlecenia naprawy, w tym naprawy urządzeń po zalaniu będą zakończone do czwartku. Nowe zlecenia naprawy urządzeń po zalaniu będą zrealizowane dopiero w połowie grudnia! W czasie urlopu ekrany, wyświetlacze i inne uszkodzenia mechaniczne będą realizowane, jednak nie od ręki, a na np. w ciągu 2-3h.

Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy z takimi uszkodzeniami również w trakcie urlopowej przerwy. Zajmiemy się Waszymi urządzeniami najlepiej jak tylko można, udzielimy gwarancji i zaoferujemy miłą obsługę. Tyle, że będziemy potrzebować na wszystko więcej czasu.

W czasie przerwy urlopowej bardzo proszę o kontakt z serwisem wyłącznie telefoniczny pod numerem telefonu 500 132 200. Na wiadomości mailowe i facebookowe możemy odpowiadać z dużym opóźnieniem.

 

Przepraszamy za ewentualne komplikacje i prosimy o wyrozumiałość

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *