Home Newsy Unreal Engine 5 dla iOS i Mac’a już w 2021 roku!
Unreal Engine 5 dla iOS i Mac’a już w 2021 roku!
0

Unreal Engine 5 dla iOS i Mac’a już w 2021 roku!

0

Nowa aktualizacja silnika Unreal Engine, która nosi oznaczenie „5”, będzie dostępna na komputery Mac i iOS w 2021 roku. Silnik w wersji piątej wykorzystuje nowe techniki renderowania, aby osiągać zupełnie nowy poziom realizmu i szczegółowości.

Aktualizacja silnika Unreal Engine 5 wprowadzi dwie nowe technologie, które umożliwią projektantom i developerom tworzącym gry na wprowadzenie w wirtualny świat więcej szczegółowości i zdecydowanie lepszy wygląd finalny samej produkcji. Epic chwili się, że tekstury i obiekty w wysokiej rozdzielczości sprawią, że świat gry będzie bardziej żywy, umożliwiając graczom zanurzenie się w kontrolowane przez nich wrażenia filmowości.

Nowy silnik został przygotowany z myślą o najnowszej generacji konsol, czyli Playstation 5 i Xbox One Series X. Unreal Engine 5 będzie współpracować również z innymi platformami, jak konsole obecnej generacji, urządzeniami z systemem iOS i Android, a także z systemem macOS.

Unreal Engine 5 dla iOS i Mac’a już w 2021 roku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!