Home Newsy Uber Aplikacja – na czym polega?
0

Uber Aplikacja – na czym polega?

Uber Aplikacja – na czym polega?
0

Żyjemy w czasach, w których funkcjonowanie bez telefonu komórkowego i aplikacji mobilnych wydaje się być wręcz niemożliwe. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ czas przyspieszył, a my staliśmy się wielozadaniowi. A urządzenia mobilne oraz aplikacje pomagają nam zrobić więcej i – jednocześnie – zaoszczędzić sporo czasu. Warto wybrać je odpowiednio do swojego trybu życia. Jednak istnieje kilka programów, które przydadzą się każdemu. Jednym z nich jest aplikacja Uber.

Aplikacja Uber, czyli łatwy i szybki transport

Uber to aplikacja, która ułatwia przemieszczanie się po mieście, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych, kiedy nie mamy ochoty korzystać z nocnej komunikacji miejskiej lub taksówki. Jej dużą zaletą jest wygoda – pasażer nie musi nigdzie dzwonić, zamawia transport za pośrednictwem aplikacji oraz ma podgląd samochodu: gdzie się on znajduje oraz którą trasą jedzie. Zlecenie wysyłane jest do kierowcy, który znajduje się najbliżej pasażera i może szybko oraz sprawnie do niego dotrzeć.  Jest to wygodne nie tylko dla pasażerów, ale także dla kierowców, którzy nie muszą spędzać całych godzin na postojach, po prostu jeżdżą wtedy, kiedy chcą.

Aplikacja Uber, czyli bezpieczeństwo

Aplikacja wymaga, żeby każdy użytkownik się zalogował i zweryfikował swoje dane osobowe. Dzięki temu zarówno kierowcy, jak i pasażerowie mogą czuć się bardziej bezpiecznie. Dodatkowo aplikacja Uber umożliwia ocenianie kierowców i pasażerów. Każdy, kto korzysta z tego oprogramowania może więc zobaczyć co o danej osobie sądzą inni. To także ma na celu dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Aplikacja Uber – wygoda

Korzystając z Ubera nie trzeba się też martwić o gotówkę. Po zakończeniu przejazdu kwota za transport doliczana jest na konto zamawiającego zgodnie z tym, jaka forma płatności została wybrana – za wyjątkiem gotówki, ta możliwość jest niedostępna w Polsce. Dodatkowo aplikacja Uber to także inne udogodnienia, np. w postaci Uber Eats.

Uber Eats – jedzenie na już!

Uber Eats to nowa usługa oferowana przez Ubera. Można dzięki niej w łatwy sposób sprawdzić restauracje w najbliższej okolicy i zamówić jedzenie z dostawą. To świetna opcja na niespodziewanych gości lub pustą lodówkę. Aplikacja działa w tej chwili w Warszawie i w swojej bazie ma do wyboru już ponad 100 najlepszych restauracji. Uber Eats gwarantuje też szybką dostawę – czas oczekiwania na zamówienie ma nie przekraczać 30 min.

 

Kolejne ułatwienie to płatność i podliczenie kosztów. Wszystko jest w jednym miejscu, a podana cena jest sumą kosztów zamówienia oraz dostawy. Także tutaj nie trzeba martwić się o gotówkę, bowiem płaci się przez aplikację Uber.

Aplikacja Uber od kuchni

Najlepszym sposobem, żeby sprawdzić, jak działa aplikacja Uber, jest po prostu doświadczenie. Uber oferuje kody na darmowe przejazdy, dzięki którym można przekonać się jak to naprawdę działa i czy jest to forma transportu, która spełnia oczekiwania.
Więcej informacji na temat działania aplikacji można znaleźć na stronie internetowej http://uber-aplikacja.pl/ .

Artykuł sponsorowany
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.