Stwórz wyjątkowy nastrój na zewnątrz i wewnątrz, dzięki nowym produktom i funkcjom Philips Hue
0

Stwórz wyjątkowy nastrój na zewnątrz i wewnątrz, dzięki nowym produktom i funkcjom Philips Hue

0

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, przedstawia nową linię inteligentnych produktów i funkcji oświetleniowych Philips Hue, które pomagają tworzyć idealną atmosferę zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Premierowy kinkiet zewnętrzny z filamanetem Inara oraz zewnętrzna lampa stojącą Calla, a także nowe efekty w aplikacji Philips Hue mogą uatrakcyjnić każdą sytuację, niezależnie od tego czy bawisz się z przyjaciółmi na patio, czy spędzasz romantyczny wieczór w salonie.

Rozświetl swój ogród lampami zewnętrznymi

Nowy kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara przenosi dekoracyjne walory żarówki Filament z wnętrz do przestrzeni wokół domu. Czarna latarnia w stylu retro łączy wszystkie smart funkcje Philips Hue z tradycyjnym wzornictwem. Przyciemniane, ciepłe białe światło stworzy intymny nastrój zarówno na patio, jak i werandzie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Kolejnym nowym produktem z linii oświetlenia zewnętrznego jest wykonana ze stali lampa stojąca Calla, która idealnie oświetli każdą ścieżkę na podwórku. Jej białe lub kolorowe światło stworzy przyjazny nastrój u progu domu i pomoże odnaleźć drogę w ciemności. Lampa ma niespełna 25 centymetrów wysokości, więc bez trudu można umieścić ją w kwiatach lub ustawić wśród roślin i drzew, aby stworzyć prawdziwie wyjątkową atmosferę. Lampa pochodzi z kolekcji niskonapięciowego oświetlenia, które charakteryzuje się niezwykle łatwą rozbudową i konfiguracją nowych elementów. Lampę wystarczy podłączyć za pomocą znajdującego się w zestawie przedłużacza do istniejącej niskonapięciowej instalacji Philips Hue.

Nowe efekty na przytulne wieczory i romantyczne kolacje

W pierwszym kwartale 2022 r. do aplikacji Philips Hue zostaną dodane nowe efekty. Pierwsze z nich to Świeca oraz Kominek, naśladujące łagodną poświatę naturalnego światła świecy i przytulnego ciepła kominka. Pomogą one stworzyć wymarzony nastrój na romantyczną kolację lub wieczorny relaks na kanapie. Dla pełni wrażeń warto wykorzystać je w połączeniu z taśmą LED gradient, tubą LED Play gradient, bądź stołową lub podłogową lampą Signe gradient.

Nowe urządzenia będę dostępne w Polsce od lutego 2022 roku:

  • Philips Hue White Kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara (kolor czarny): 645 zł (sugerowana cena detaliczna).
  • Philips Hue White and color ambiance Lampa zewnętrzna stojąca Calla (stalowa): 455 zł (sugerowana cena detaliczna).
Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *