Home Newsy Spotify rozdziela przyciski odtwarzania i losowania dla subskrybentów premium
Spotify rozdziela przyciski odtwarzania i losowania dla subskrybentów premium
0

Spotify rozdziela przyciski odtwarzania i losowania dla subskrybentów premium

0

Serwis streamingowy ogłosił, że Spotify oddziela przyciski odtwarzania i odtwarzania losowego dla płatnych subskrybentów.

Obecnie interfejs Spotify używa połączonego przycisku odtwarzania i odtwarzania losowego u góry list odtwarzania i stron wykonawców. Zatem zmiana powinna ułatwić korzystanie z aplikacji klientom Premium, którzy wolą słuchać utworów w kolejności, w jakiej są na liście.

Pisząc w poście na blogu, firma poinformowała, że ​​w nadchodzących tygodniach poszczególne przyciski odtwarzania i odtwarzania losowego będą wprowadzane na urządzeniach z systemem iOS i Android dla subskrybentów Spotify na całym świecie. Ta nowa zmiana pozwoli Ci wybrać preferowany tryb na górze list odtwarzania i albumów oraz słuchać tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy lubisz radość z nieoczekiwanego trybu losowego, czy wolisz słuchać muzyki w kolejności.

Spotify był w przeszłości krytykowany za zamiłowanie do tasowania utworów. Sfrustrowani byli nie tylko użytkownicy aplikacji, ale także artyści, że ich albumy nie są odtwarzane we właściwej kolejności.

Adele, wraz z wydaniem swojego albumu „30” w zeszłym roku, wezwała usługę przesyłania strumieniowego, aby zmienić tę funkcję. Zrobiła to po to, aby słuchacze mogli usłyszeć album „zgodnie z naszymi zamierzeniami”.

Pamiętaj, że te zmiany dotyczą tylko subskrybentów Spotify Premium. Osoby korzystające z wersji usługi z obsługą reklam mogą nadal słuchać tylko albumu lub playlisty w kolejności wybranej przez Spotify.

źródło: macrumors.com 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.