Rejestracja w Orange Flex krok po kroku – zobacz, jak to zrobić

Rejestracja w Orange Flex krok po kroku – zobacz, jak to zrobić

0

Rejestracja w Orange Flex krok po kroku – zobacz, jak to zrobić

0

Chcesz dołączyć do Orange Flex? Oto prosta instrukcja, jak sobie z tym poradzić nie ruszając się z domu. W elastycznej ofercie Orange Flex możesz swobodnie korzystać z numeru bez długoterminowej umowy, zobowiązań i bez uciążliwych formalności. Możesz zrezygnować z usługi, kiedy tylko zapragniesz, bez wypowiedzenia i dodatkowych opłat. Możesz przenieść swój dotychczasowy numer do Orange Flex albo wybrać zupełnie nowy, a wszystko to zrobisz szybko, bez wychodzenia z domu i bez zbędnego wysiłku, w dedykowanej aplikacji.

Orange Flex – logowanie do aplikacji i wybór Planu

Rejestracja w Orange Flex zaczyna się i kończy w aplikacji. Pobierz ją na swój smartfon ze sklepu App Store lub Google Play. Po uruchomieniu aplikacji Orange Flex otrzymasz możliwość wyboru Planu najlepiej dopasowanego do tego, jak korzystasz z internetu oraz dodatkowych serwisów. Orange Flex daje Ci nielimitowane minuty do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu UE, Social Pass i paczkę danych. Do Ciebie należy wybór wielkości tej paczki. Plany możesz  porównać na stronie poświęconej ofercie Orange Flex. Pamiętaj, że Social Pass pozwala Ci korzystać z najpopularniejszych social media bez zużywania pakietu danych! Później możesz dobrać też inne przydatne pakiety i Passy. Kiedy wybierzesz swój plan, aplikacja poprosi Cię o zarejestrowanie. Możesz zrobić to, korzystając z konta Google, konta na Facebooku lub poprzez adres e-mail, wówczas prócz adresu utworzysz swoje hasło dostępowe. Proste, prawda?

Przenieś numer do Orange Flex albo wybierz zupełnie nowy

Zdecyduj czy chcesz przenieść do Orange Flex numer, który już posiadasz czy wolisz dostać nowy numer, który będziesz mógł za chwilę wybrać z listy propozycji. Pamiętaj, że jeśli będziesz chciał pozostać przy numerze z innej sieci, możesz zrobić to, gdy zostało Ci nie więcej niż 180 dni do końca umowy. Jeśli przenosisz do Orange Flex numer, który już jest w Orange, możesz to zrobić na 3 miesiące przed końcem trwającej umowy. Po wyborze numeru czas na zamówienie karty. Zdecyduj czy chcesz ją dostać od kuriera (dostawa jest bezpłatna), odebrać w salonie Orange czy zakupić w jednym z punktów partnerskich. Gdy będziesz już w posiadaniu karty SIM, zeskanuj QR kod z opakowania karty. Pamiętaj, że jeżeli jesteś posiadaczem odpowiednich telefonów, możesz skorzystać z wirtualnej karty SIM, czyli eSIM. Teraz czas na selfie! Tak, naprawdę. Zrób sobie selfie i zdjęcie wybranego dokumentu tożsamości, a aplikacja zweryfikuje czy Ty to Ty, innymi słowy porówna oba zdjęcia. Fotografie nie są już potem potrzebne, więc nie są przechowywane, a Ty w ten bezpieczny i prosty sposób przechodzisz przez procedurę potwierdzenia tożsamości. Łatwiej się już nie da. Jeśli do Orange Flex przechodzisz z innej oferty Orange, jest jeszcze prościej: nie musisz zamawiać karty ani weryfikować tożsamości.

Orange Flex – aktywacja karty SIM i zarządzanie numerem w aplikacji

Rejestracja w Orange Flex za chwilę będzie już za Tobą. Na ekranie podsumowania możesz jeszcze raz spojrzeć na wszystkie szczegóły i wybrany przez Ciebie Plan komórkowy Orange Flex. Zaznacz zgody, potwierdź swój wybór i dodaj dane karty płatniczej albo zapłać Blikiem. Na koniec włóż kartę SIM i aktywuj swój wymarzony Plan Orange Flex. Od tego momentu możesz cieszyć się nieograniczonymi możliwościami, jakie daje Orange Flex. Jeśli jesteś kinomaniakiem albo nie umiesz żyć bez dobrej muzyki, koniecznie aktywuj Video Pass i Music Pass. Dzięki nim możesz korzystać z serwisów filmowych i muzycznych do woli, a Twoja paczka danych nie będzie się przy tym kurczyć. W aplikacji Orange Flex możesz zarządzać pakietami, podejrzeć ich stan, a nawet przekazać swoje GB znajomym i rodzinie.

Artykuł przygotowany przez partnera
tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.