Home Newsy Pssst…widzieliście już nowe kółka do Mac’a Pro za 3,5 tysia?
Pssst…widzieliście już nowe kółka do Mac’a Pro za 3,5 tysia?
0

Pssst…widzieliście już nowe kółka do Mac’a Pro za 3,5 tysia?

0

O tym, że świat oszalał wiemy już dawno temu. Kochamy Apple, jednak czasami ich decyzje są dość „dziwne”. Jak inaczej można nazwać fakt, że dodali oni do swojej oferty zestaw kółek do Mac’a Pro za bagatela 3499,00 zł. Bez żartów.

Apple dodało wczoraj do swojej oferty kółka, ale to nie byle jakie kółka. To kółka do Mac’a Pro. Skoro Mac Pro jest drogi, to kółka przecież nie mogą być tanie. Prawda? Apple pomyślało i zrobiło, a raczej dodało – kółka do Maca Pro za 3,5 tysiąca. Według oficjalnej strony Apple, ich najważniejszą cechą jest „ułatwianie przemieszczania Mac’a Pro”. Moim zdaniem w tej cenie, takie kółka powinny być wyposażone w silniczki, które umożliwią autonomiczny transport komputera z miejsca na miejsce, czy coś w ten deseń.

Okej, mogliby chociaż je montować za darmo. Przyjeżdżały specjalista i robił to za nas. W końcu wydaliśmy 3,5 tysiąca na kółka do nie byle czego. Możemy coś zepsuć w komputerze, albo zniszczyć te drogie kółka. W zestawie otrzymujemy jedynie nudną instrukcję montażu i przejściówkę imbusową z rozmiaru 1/4 cala na 4 mm. Zestaw nowych felg i opon do samochodu kosztuje mniej, ale co ja tam wiem. W końcu to Apple.

Pssst…widzieliście już nowe kółka do Mac’a Pro za 3,5 tysia?

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl