Przesyłanie i oglądanie postów w Instagramie na Macu i Windowsie
0

Przesyłanie i oglądanie postów w Instagramie na Macu i Windowsie

0

Przesyłanie i oglądanie postów w Instagramie na Macu i Windowsie.

Bezpłatna aplikacja Windowed to przeglądarka, która pozwala przesyłać treści na serwis Instagram, przeglądać posty i zarządzać kontami. Wspiera zarówno komputery z systemem Mac jak i Windows.

Aplikacja została stworzona przez fotografa i studenta informatyki. Zauważył on, że nie ma łatwego sposobu na przesyłanie zdjęć do serwisu Instagram bezpośrednio z komputera.

„Stworzyłem to na początku, aby poprawić moją prace, ale zdałem sobie sprawę, że wielu innych ludzi ma zapewne ten sam problem co ja. Wydaje Windowed jako darmową aplikację do pomocy innym fotografom, takim jak ja.”

Czy Instagram nie zapewnia już czasem funkcji przesyłania za pośrednictwem przeglądarki internetowej?

Tak, ale ta funkcjonalność jest obecnie ograniczona tylko do przeglądarek mobilnych. Windowed oszukuje system, udając przeglądarkę mobilną. Aby przesłać zdjęcia, wystarczy kliknąć przycisk aparatu na pasku nawigacyjnym.

Według autora:

„Wszystkie interakcje, w tym logowanie, odbywają się bezpośrednio na Instagramie. Nie mamy dostępu do Twojego konta, dzięki czemu nie musisz się martwić o podawanie informacji o swoim koncie innej osobie.”

Dzięki obsłudze wielu kont możesz płynnie przełączać się między pięcioma oddzielnymi kontami na Instagramie, klikając ikonę Profil u góry paska nawigacyjnego.

Jeśli Twój Mac wyśle ​​wiadomość, że nie można otworzyć aplikacji, ponieważ pochodzi od niezidentyfikowanego źródła. Kliknij ją prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Otwórz z menu kontekstowego.

Program można pobrać TUTAJ.

Przesyłanie i oglądanie postów w Instagramie na Macu i Windowsie.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *