Przenośna muzyczna rozrywka w kompaktowym głośniku

Przenośna muzyczna rozrywka w kompaktowym głośniku

0

Manta S.A. największy polski producent sprzętu RTV i AGD wprowadziła do sprzedaży kolejny model przenośnego głośnika wielofunkcyjnego Power Audio z popularnej serii Manta Party House. 

Nowoczesny zestaw muzyczny z technologią Bluetooth. Manta SPK5000 BUFFALO to najlepszy towarzysz każdej imprezy. Zawiera szereg najnowocześniejszych funkcjonalności zamkniętych w jednej, kompaktowej obudowie. Mrugające światła Disco LED RGB, efekt echa czy funkcja pierwszeństwa mikrofonu zapewnią klubową atmosferę na każdej domówce. Głośnik wyposażono w moduł Bluetooth. Dzięki temu możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń przenośnych, wyposażonych w technologię Bluetooth. Strumieniowy przekaz muzyki do głośnika jest niezwykle wygodny, nie ma bowiem konieczności bezpośredniego podłączania przewodu do głośnika. Zasięg sygnału Bluetooth wynosi do 10 metrów, co pozwala na odtwarzanie muzyki nawet ze znacznej odległości od głośnika.

Mocne brzmienie w kompaktowej, przenośnej obudowie. Zestaw Manta BUFFALO zamknięty został w poręcznej, przenośnej obudowie wyposażonej w kółka i rączkę do łatwiejszego przenoszenia. Dzięki wbudowanej wydajnej baterii każdy, kto uwielbia zabawy w gronie przyjaciół będzie mógł urządzić niepowtarzalną imprezę dosłownie wszędzie. Przy ognisku, na plaży lub campingu – czyli tam gdzie dostęp do zasilania może być utrudniony. Pomimo małych gabarytów głośnik dysponuje pokaźną mocą 2000 W P.M.P.O., a wzmocnienie dźwięku zapewnia 8-calowy woofer.

Bogactwo źródeł dźwięku bez wsparcia bezprzewodowego. Głośnik Manta SPK5000 BUFFALO umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu źródeł. Wbudowane złącze USB oraz gniazdo kart pamięci SD pozwala na odtwarzanie muzyki z plików MP3/WMA. W komplecie użytkownik otrzymuje bezprzewodowy mikrofon, który doskonale sprawdza się na imprezach karaoke lub do zapowiedzi scenicznych oraz pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 299 PLN

Link do strony z produktem: https://www.manta.com.pl/pl/spk5000

Link do portfolio Manta Party House: https://www.manta.com.pl/pl/194-manta-party-house

Specyfikacja techniczna Manta SPK5000 BUFALLO:

Moc wyjściowa: P.M.P.O. 2000W / 20W (RMS) / 8” woofer

Odtwarzanie: MP3/WMA

Bluetooth: 2.1, zasięg do 10m

Gniazda: USB/SD/MMC/2 x Mic/1 x Gitara

Funkcje : Efekty świetlne Disco LED RGB, Efekt Echo, Funkcja pierwszeństwa mikrofonu

Pasmo przenoszenia: 40Hz-20KHz

Czułość : 93dB +/-3dB

Waga: 4 kg

Wymiary: 265x277x545mm

Zasilanie: 110-240 V, 50-60 Hz, DC 9V

Wbudowana bateria: 1800mAh/9V

Czas pracy na baterii: 5h

 

Przenośna muzyczna rozrywka w kompaktowym głośniku

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *