Promocje prosto z App Store, czyli Moja Gazetka w praktyce
0

Promocje prosto z App Store, czyli Moja Gazetka w praktyce

0

Większość sklepów raz na jakiś czas, zazwyczaj co tydzień, udostępnia swoim klientom gazetki promocyjne, zawierające całą gamę produktów w atrakcyjnych cenach. Czasem znajdująca się w nich oferta pozwala nawet na kilkudziesięciu procentową oszczędność w porównaniu do wyjściowej ceny produktu. Dlatego coraz częściej do gazetek promocyjnych zaglądają nie tylko tak zwani „łowcy okazji”, ale i również klienci, którzy zwyczajnie szukają sposobu na podreperowanie swojego domowego budżetu.

Papierowe gazetki – echo przeszłości

Niestety, korzystanie z tradycyjnych papierowych gazetek bywa nieco uciążliwe. Nie zawsze dostępne są one na miejscu w sklepie, a roznosiciele obejmują swoim zasięgiem tylko niektóre rejony miast. Zwłaszcza w mniejszych miejscowościach dostęp do papierowych gazetek może być znacznie utrudniony.

Z pewnością papierowe gazetki nie są też rozwiązaniem ekologicznym. W końcu ich produkcja liczona jest w milionach sztuk i to praktycznie co tydzień. Wystarczy pomyśleć, ile papieru się na nią zużywa. Tym bardziej, że wielu klientów otrzymuje gazetki zupełnie ich nie interesujące. Zazwyczaj lądują one w koszu na śmieci bez czytania lub wędrują prosto do pieca.

Moja Gazetka jest aplikacją dla wszystkich tych, którzy chcą szukać oszczędności w sposób wygodny, szybki, nowoczesny i ekologiczny. Wystarczy sprawdzić promocje w App Store, by przekonać się, że z aplikacji może skorzystać niemal każdy właściciel urządzenia mobilnego. Moja Gazetka dostępna jest bowiem na iOS, Androidzie, Windows Phone i Windows 10.

Dzięki niej każdy użytkownik może mieć promocje w telefonie, zawsze pod ręką. Moja Gazetka daje mu bowiem dostęp do ponad osiemdziesięciu ofert promocyjnych sklepów z całego kraju. Od teraz klient nie musi polować na papierowe gazetki w sklepach. Ma je zawsze przy sobie, w kieszeni! Gazetki promocyjne chyba jeszcze nigdy nie były tak proste w zbieraniu i korzystaniu.

Moja Gazetka dla każdego

Co ważne, aplikację można dowolnie spersonalizować według własnych gustów i potrzeb. ulubione marki sklepów można dodać do specjalnej listy i obserwować ich ofertę w odrębnej zakładce. Te sklepy, których użytkownik nie lubi lub nie ma ich w jego miejscu zamieszkania, można trwale usunąć z listy, a ich oferta nigdy więcej nie będzie wyświetlana.

Jeśli korzystający z aplikacji udostępni jej swoją lokalizację, ona sama wyświetli mu gazetki promocyjne miejsc znajdujących się w najbliższej okolicy. Wyśle mu także powiadomienie za każdym razem, kiedy w aplikacji pojawi się nowa, interesująca go gazetka.

Warto pamiętać, że klient ma w aplikacji dostęp nie tylko do najpopularniejszych supermarketów. W każdej chwili może sprawdzić także ofertę interesujących go sklepów elektronicznych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogerii, a nawet restauracji!

Wspomnieć należy również o tym, że korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne i szybkie. Dotarcie do interesującej gazetki nie zajmie użytkownikowi więcej, niż kilkanaście sekund i sprowadza się do kilku przesunięć palcem po ekranie urządzenia mobilnego. Z pewnością jest to rozwiązanie wygodniejsze i szybsze, niż korzystanie z papierowych gazetek.

Podsumowując, Moja Gazetka doskonale wspiera klienta w poszukiwaniu oszczędności przy codziennych sprawunkach. Pozwala odnaleźć interesujące oferty szybko i wygodnie, nie wydając przy tym ani grosza.

Mieć dziesiątki gazetek promocyjnych we własnej kieszeni i zawsze pod ręką? Interesujące!

Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *