Problem z różowym ekranem w iPhonie 13 jest spowodowany błędem w oprogramowaniu
0

Problem z różowym ekranem w iPhonie 13 jest spowodowany błędem w oprogramowaniu

0

Użytkownicy smartfonów iPhone 13 zgłaszają problem z pojawiającym się „różowym ekranem”. Firma Apple zabrała w końcu głos w tej sprawie.

Problem z różowym ekranem występuje przede wsyztskim w Chinach, tym samym to właśnie Apple China wydało oświadczenie wyjaśniające, że problem powodujący różowy ekran w niektórych urządzeniach iPhone 13, jest w rzeczywistości spowodowany błędem oprogramowania. Notatka została udostępniona w sieci społecznościowej Weibo w ten weekend.

Jak informuje zespół producenta Apple’a, po przeprowadzeniu dochodzenia okazało się, że sprzęt działa poprawnie i nie jest konieczna np. zmiana wyświetlacza.

W swojej notatce Apple zaleca również użytkownikom wykonanie kopii zapasowej danych i zainstalowanie najnowszej dostępnej aktualizacji, aby wykluczyć niezgodność między wersją aplikacji a wersją iOS. Jednak wersja iOS 15.3 nie zawiera żadnej wzmianki o błędzie różowego ekranu.

5/5 - (1)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *