Premiera 15,5-calowego MacBooka Air spodziewana na wiosnę 2023 roku
0

Premiera 15,5-calowego MacBooka Air spodziewana na wiosnę 2023 roku

0

Od dłuższego czasu słychać głosy w Applowym świecie na temat opracowywanego przez Apple Macbooka Air w rozmiarze 15,5 cala. W tweecie udostępnionym przez analityka Rossa Younga, produkcja paneli zaprojektowanych dla „MacBooka Air” rozpocznie się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Oczekuje się, że 15-calowy MacBook Air firmy Apple będzie miał taki sam ogólny wygląd jak 13-calowy „MacBook Air”, który został wydany w 2022 roku, z płaskimi krawędziami, dużym gładzikiem Force Touch, klawiaturą z klawiszami funkcyjnymi i nie tylko. Prawdopodobnie będzie również zawierał port ładowania MagSafe, ulepszony system głośników i kamerę 1080p.

Jeśli chodzi o chipy, MacBook Air z większym ekranem może być dostępny z opcjami chipów M2 i „M2‌ Pro, ale w porównaniu z modelami MacBook Pro nie będzie wyposażony w ten sam wyświetlacz mini-LED lub technologię ProMotion.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.