Home Newsy Porsche Taycan to pierwszy samochód z wbudowanym Apple Music
Porsche Taycan to pierwszy samochód z wbudowanym Apple Music
0

Porsche Taycan to pierwszy samochód z wbudowanym Apple Music

0

Porsche nawiązało współpracę z firmą Apple, czego owocem jest Porsche Taycan, w którym znajduje się w pełni zintegrowana usługa Apple Music. Nowy model Porsche to w pełni elektryczny samochód, którego premiera odbyła się we wrześniu.

Abonenci Apple Music mogą przesyłać strumieniowo ponad 60 milionów utworów z poziomu ekranu dotykowego w Porsche Advanced Cockpit. To pierwsza w historii pełna integracja Apple Music z jakimkolwiek pojazdem. Warto również dodać, że nowi i obecni właściciele Porsche otrzymują do 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Apple Music.

„Słuchanie muzyki podczas jazdy może być elektryzującym uczuciem” – powiedział Oliver Schusser, wiceprezes Apple Music and International Content. „Od czasu uruchomienia Apple Music staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najlepsze wrażenia muzyczne w samochodzie, a Porsche jest w tej dziedzinie w czołówce. Porsche buduje samochody sportowe na najwyższym poziomie, a dziś, wraz z wprowadzeniem modelu Taycan, klienci mogą teraz bezproblemowo wybierać wbudowaną usługę Apple Music, aby znaleźć idealną ścieżkę dźwiękową do każdej jazdy ”.

Porsche Taycan to pierwszy samochód z wbudowanym Apple Music

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!