Home Newsy Porównanie wielkości iPhone’a 12 do iPhone’a SE i iPhone’a 7!
Porównanie wielkości iPhone’a 12 do iPhone’a SE i iPhone’a 7!
0

Porównanie wielkości iPhone’a 12 do iPhone’a SE i iPhone’a 7!

0

W sieci krążą modele iPhone’a 12, które zostały stworzone na schematach należących prawdopodobnie do 5,4-calowego iPhone’a 12. Jeden z użytkowników postanowił porównać ten model, do iPhone’a SE i iPhone’a 7

Użytkownik o pseudonimie iZac, postanowił porównać rozmiar iPhone’a 12 do pierwszego modelu iPhone’a SE i iPhone’a 7. Według tego zestawienia można dojść do wniosku, że 5,4-calowy iPhone 12 będzie mniejszym urządzeniem od iPhone’a 7 i większym od oryginalnego iPhone’a SE, który bazuje na iPhonie 5. Według użytkownika iZac’a, nowy model wyjątkowo dobrze trzyma się w dłoni za sprawą płaskich krawędzi, które mają powrócić znów do najnowszych iPhone’ów z serii „12”

IPhone 12 ma zostać wydany jesienią tego roku w trzech różnych rozmiarach – plotki sugerują, że zobaczymy 5,4-calowego iPhone’a, 6,7-calowego iPhone’a i dwa 6,1-calowe iPhone’y.

Źródło: macrumors

Porównanie wielkości iPhone’a 12 do iPhone’a SE i iPhone’a 7!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!