Porady lekarskie online – kiedy warto zapisać się na teleporadę ze specjalistą?

Porady lekarskie online – kiedy warto zapisać się na teleporadę ze specjalistą?

0

Zdalne konsultacje lekarskie są popularnym rozwiązaniem, szczególnie wśród osób, które szukają alternatywy dla wizyty w stacjonarnej placówce medycznej. Rozwój nowoczesnych technologii komunikacyjnych sprawił, że lekarze różnych specjalizacji są dostępni w ramach konsultacji telefonicznych i wideoporad. Zobacz, jak to działa  w praktyce.

Na teleporadę ze specjalistą dowolnej specjalizacji możesz zapisać się zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz ekspresowego wsparcia lekarskiego. Nagłe pogorszenie się stanu zdrowia,  brak recepty na leki, a także chęć skonsultowania wyników badań – to wszystko możesz załatwić umawiając się na zdalną poradę lekarską w serwisie Halomed.pl.

W jaki sposób umówić się na zdalną konsultację lekarską? Krok po kroku

Zasada działania internetowego serwisu z teleporadami lekarskimi jest prosta. Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia lekarza, musisz tylko przejść kilka kroków.

 1. Wybierz specjalistę, od którego chcesz otrzymać wsparcie medyczne online.
 2. Wyszukaj termin teleporady.
 3. Opłać konsultację i poczekaj na potwierdzenie.
 4. Poczekaj na telefon od lekarza.

W ramach konsultacji lekarskiej online zyskujesz możliwość otrzymania kontynuacji recepty na leki, wystawienia zwolnienia lekarskiego, a także możesz przeanalizować wyniki swoich badań laboratoryjnych.

Cała procedura umawiania się na zdalne konsultacje z lekarzami nie zajmuje więcej niż kilka minut. Po dopełnieniu formalności otrzymujesz profesjonalną pomoc zawsze wtedy,
kiedy potrzebujesz rozmowy z lekarzem
dowolnie wybranej specjalizacji.

Zdalne porady lekarskie Halomed.pl – co można załatwić zdalnie z lekarzem?

Decydując się na zapisanie na teleporadę lekarską bez potrzeby wychodzenia z domu, zyskujesz przede wszystkim szansę na ekspresowe załatwienie:

 • recepty – nawet w ciągu godziny od czasu zarezerwowania terminu,
 • zwolnienia L4 w razie niezdolności do pracy,
 • konsultacji badań laboratoryjnych,
 • e-skierowania na badania specjalistyczne w stacjonarnych placówkach medycznych.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i wypełnisz formularz rezerwacyjny na teleporadę lekarską. W ten sposób nie musisz tracić czasu na dojazdy do placówek medycznych i możesz w kilka chwil otrzymać wsparcie lekarza – także w nagłych sytuacjach.

Dlaczego warto zdecydować się na zdalną poradę z lekarzem?

Jest wiele czynników determinujących opłacalność umówienia się na teleporadę z lekarzem. Korzystając z możliwości internetowego serwisu lekarskiego, masz dostęp do takich specjalistów jak: chirurg, diabetolog, dietetyk, hematolog, gastrolog i wielu innych.

Główne zalety konsultacji lekarskich online to:

 • niewielkie koszty,
 • ogólnodostępność terminów do specjalistów – nawet w ciągu godziny,
 • możliwość wystawienia e-recepty lub zwolnienia lekarskiego od ręki,
 • porady lekarskie online są dostępne nawet dla osób przebywających poza granicami Polski.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne i chcesz otrzymać szybką pomoc, wtedy umów się na teleporadę z lekarzem – to najlepsza opcja, aby szybko skonsultować swój stan zdrowia.

Oceń post
Artykuł przygotowany przez partnera. APPLEMOBILE.PL nie bierze odpowiedzialności za treść. Artykuł, który teraz czytasz jest wpisem sponsorowanym. Został przygotowany przez współpracujący z nami podmiot na zasadach komercyjnych. Dzięki temu, że pojawił się na tej stronie, możemy finansować publikowanie innych wpisów, w tym newsów, recenzji czy poradników. APPLEMOBILE nie ma wpływu na treść tego artykułu. Nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji, opublikowaną grafikę i słuszność tych treści. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby partnerzy, którzy z nami współpracują dbali o jakość i prawdziwość publikowanych przez siebie treści komercyjnych.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *