Home Newsy Polar przedstawia sensor tętna nowej generacji – Verity Sense
Polar przedstawia sensor tętna nowej generacji – Verity Sense
0

Polar przedstawia sensor tętna nowej generacji – Verity Sense

0

Jako światowy lider technologii do pomiaru tętna oraz monitorowania aktywności, firma Polar przedstawia najnowszy optyczny sensor tętna – Polar Verity Sense.

Bazujący na ponad 40-letnim doświadczeniu marki Polar w tworzeniu technologii dla sportowców – włączając w to rewolucyjny nadajnik na klatkę piersiową Polar H10 – ultra-kompaktowy Verity Sense otwiera świat nowych możliwości dzięki precyzyjnemu pomiarowi tętna na ramieniu lub skroni. Jest to idealny produkt do wykorzystania w sportach i aktywnościach wymagających innego pomiaru tętna niż z klatki piersiowej lub nadgarstka. Verity Sense oferuje długi czas pracy, duży zasięg oraz zwiększoną pamięć. Pojawia się na rynku w momencie, gdy większość z nas zaczyna widzieć na horyzoncie powrót do normalności i jest zdecydowana powrócić silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Pomiar tętna podczas treningu nie tylko pomaga użytkownikom kontrolować precyzyjnie zmierzone dane i monitorować postępy, ale zapewnia także bezpieczny i efektywny trening. Ze swoją wszechstronnością i kompaktowym wyglądem Verity Sense pozwala na precyzyjny pomiar tętna w sportach, w których pomiar na klatce piersiowej lub nadgarstku nie byłby możliwy lub wygodny. Pływanie, sztuki walki, boks, taniec… – Verity Sense jest stworzony dla tych, którzy poszukują precyzji pomiaru w trakcie każdego treningu. Doskonale sprawdza się również do śledzenia tętna w sportach drużynowych – piłce nożnej, siatkówce czy koszykówce.

Uniwersalny Verity Sense jest przystosowany do pracy z szeroką gamą produktów. Nieważne jaki posiadasz sprzęt – zegarek, licznik rowerowy czy telefon – łatwo połączysz z nim Verity Sense, wykorzystując transmisję Bluetooth lub ANT+. Sensor pozwala na śledzenie tętna w czasie rzeczywistym, a także analizę danych po zgraniu zapisanych treningów z pamięci.

Verity Sense zapewnia szereg dodatkowych korzyści względem istniejących sensorów tętna i podobnie jak H10, H9 oraz OH1 znakomicie współpracuje z bezpłatnymi aplikacjami:

 • Polar Flow, służącą do rejestracji oraz analizy indywidualnych treningów;
 • Polar Team, pozwalającą na wyświetlanie na ekranie równocześnie tętna wielu osób, szczególnie przydatną dla trenerów (wymagany iPad).

Najważniejsze funkcje Verity Sense:

 • KOMFORT: Verity Sense zapewnia swobodę ruchów. Może być owinięty wokół ramienia, przypięty do okularów pływackich lub umieszczony w innym miejscu, ściśle przylegającym do skóry pod obcisłą odzieżą. To idealny partner dla tych, którzy potrzebują czegoś bardziej kompaktowego albo nie mogą użyć nadajnika na klatkę piersiową lub zegarka do uprawiania swojego ulubionego sportu.
 • WYGODA: Wyposażony w jeden przycisk Polar Verity Sense jest niezwykle łatwy w obsłudze. Koniec ze zwilżaniem elektrod, koniec z podnoszeniem koszulki.
 • KOMUNIKACJA: Polar Verity Sense łatwo łączy się poprzez podwójną transmisję Bluetooth i ANT+ z wieloma urządzeniami odbiorczymi. Monitoruj swoje tętno na bieżąco lub zgraj dane po treningu, by móc przeprowadzić ich dogłębną analizę.
 • WSZECHSTRONNOŚĆ: Verity Sense nadaje się do niemal wszystkich dyscyplin, umożliwiając sportowcom monitorowanie pracy ich organizmów w czasie treningu, także w sztukach walki, pływaniu, boksie czy tańcu.
 • NAJLEPSZY TOWARZYSZ PŁYWAKÓW: Dzięki specjalnemu klipsowi, mocowanemu na pasku okularków pływackich, Polar Verity Sense automatycznie mierzy tętno, pokonany dystans i tempo podczas treningu w basenie.
 • NAJNOWSZY PRODUKT W RODZINIE POLAR: Verity Sense to ewolucja sensorów Polar OH1 i H10:
  • akumulator wytrzymujący do 20 godzin treningu,
  • zasięg Bluetooth do 150 metrów,
  • pamięć pozwalająca na zapis do 600 godzin treningu.

Polar przedstawia sensor tętna nowej generacji – Verity Sense

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!