Home Newsy Philips wprowadza do swojej oferty nowoczesne projektory
Philips wprowadza do swojej oferty nowoczesne projektory
0

Philips wprowadza do swojej oferty nowoczesne projektory

0

Firma Philips zaprezentowała nowe projektory z serii „Screeneo”, które zostały stworzone dla najbardziej wymagających osób. To, co wyróżnia je na rynku, to nie tylko wysoka jakość obrazu, ale i nowoczesny designe, który wpisze się w wystój wielu wnętrz.

Projektory multimedialne LED z rodziny Screeneo są oparte na systemie Android Smart TV, a więc integrują w sobie wiele możliwości, jakie daje dostęp do serwisów VOD, YouTube’a, Netflixa z odtwarzaniem z tradycyjnych nośników, takich jak urządzenia podłączane przy pomocy złącza HDMI czy smartfonów, połączonych za pośrednictwem funkcji screen mirroring (duplikowanie ekranu).

Gdy do tej gamy możliwości wyświetlania multimediów dodamy funkcję bezprzewodowego połączenia konsoli, np. Xbox One, z czego ucieszą się zapaleni gracze, otrzymujemy prawdziwie uniwersalny domowy „kombajn” służący rozrywce dla całej rodziny. Funkcjami projektora można sterować za pośrednictwem pilota, który po skonfigurowaniu może też pełnić rolę bezprzewodowej myszki.

Kino domowe oparte na projektorach Philips Projection serii Screeneo urzeka ostrością i nasyceniem obrazu – rozdzielczość 4k otrzymujemy na 120 calach, a Full HD możemy uzyskać nawet na 200 calach w modelu U3. Żywe kolory, odcienie szarości i wyrazista czerń, to paleta barw precyzyjnie odzwierciedlająca różnorodne gatunki filmowe, gry, seriale czy bajki. Warto zwrócić uwagę na tryb FlowMotion, który zapewnia płynną i wyrazistą projekcję dynamicznych scen akcji czy sekwencji gier. Dwa 7-watowe głośniki projektorów akompaniują obrazowi na tyle dobrze, że nie ma potrzeby podłączania dodatkowego soundbara, zwłaszcza że w modelu U3 wbudowany subwoofer tworzy wraz z głośnikami system Dolby Digital 2.1.

Projektory Philips można nabyć w sklepie plantro.pl oraz projektorhd.pl

Philips wprowadza do swojej oferty nowoczesne projektory

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl