Oto nowe akcesoria marki Hama do iPhone’a 15/15 Pro i Apple Watch
0

Oto nowe akcesoria marki Hama do iPhone’a 15/15 Pro i Apple Watch

0

Firma Hama, specjalizująca się we wszelkich akcesoriach GSM, jest gotowa jako producent gadżetów komplementarnych do wszelkich propozycji od giganta Apple – nowych iPhone’ów, słuchawek AirPods i Apple Watch. Wśród nich są m.in. etui do najnowszych smartfonów, magnetyczna ładowarka i wymienne paski do zegarków Apple Watch wszystkich generacji, bezprzewodowa stacja ładującą do iPhone’a i słuchawek AirPods, specjalny brelok do kluczy lub nawet dzwonek rowerowy AirTag.

Nacisk na ochronę i komfort

Zacznijmy od akcesoriów, powstałych z myślą o samych iPhone’ach 15 – w tym Pro, Plus i Pro Max. Każdy ich posiadacz powinien zaopatrzyć się w ochronne wygodne etui i tutaj Hama przychodzi ze swoimi propozycjami z serii MagCase. Do wyboru mamy przezroczyste pokrowce Extreme Protect z materiału D30 i poliwęglanu. Podstawową ich zaletą jest odporność na upadek, wstrząsy i zarysowania (twardość 4H) oraz… brak ryzyka żółknięcia wraz z upływem czasu, co jest zmorą wielu innych tego typu futerałów.  Zintegrowany pierścień magnetyczny umożliwia bezprzewodowe ładowanie iPhone’a. Przewidziano również dodatkową ochronę wyświetlacza dotykowego telefonu, za co odpowiada podniesiona krawędź dookoła ekranu.

Z kolei etui Fantastic Feel (do wyboru kolory czarny i różowy) wykonane są z termoplastycznego poliuretanu. Wyróżnia się pokrywą ochronną z jedwabistym wykończeniem, zaś specjalna gumowa powłoka zapobiega przywieraniu do futerału okruchów i pozwala na wyjęcie telefonu jednym ruchem np. z kieszeni kurtki. W nowej ofercie marki Hama nie brak nawet etui na kartę płatniczą lub jakąkolwiek inną do iPhone’ów 12-15 z bardzo silnym magnesem, utrzymującym ją bezpiecznie z tyłu, na „pleckach” smartfona. Wykonana została z miękkiej, przyjemnej w dotyku sztucznej skóry i oferuje miejsce na łącznie cztery karty oraz gotówkę.

Mocy natychmiast przybywaj!

Warto też zwrócić uwagę na indukcyjną stację ładującą MagPower 2w1 z zasilaczem o mocy 15 W, powstałą z myślą o iPhone’ach od 12 wzwyż, słuchawkach AirPods i Apple Watch.  Dwie cewki umożliwiają jednoczesne bezprzewodowe zasilanie energią trzech urządzeń. Zintegrowany pierścień magnetyczny można łatwo zadokować do ładowarki i idealnie ustawić w celu wydajnego ładowania bez konieczności żmudnego ręcznego ustawiania. Dla zwiększenia komfortu uchwyt smartfona można pochylić o kilka stopni, a sam telefon da się obracać o 360 stopni, aby dopasować jego położenie do bieżących potrzeb. Zauważmy, że smartfony w futerałach kompatybilnych z ładowaniem bezprzewodowym nie muszą być do tego celu wyjmowane.

Bezprzewodowa okrągła magnetyczna ładowarka z wejściem USB-Cpowinna znaleźć się w kręgu zainteresowania każdego posiadacza takiego smartwatcha. Jedyne co trzeba zrobić, to umieścić na niej zegarek i rozpocząć zasilanie energią. Cały proces rozpoczyna się i kończy automatycznie. Zintegrowany magnes oznacza, że wszystkie generacje Apple Watch można łatwo zadokować na tej indukcyjnej ładowarce i precyzyjnie ustawić w celu zasilenia energią, a wszystko bez potrzeby ręcznego manipulowania. Zasilacz gwarantuje maksymalną, zoptymalizowaną pod kątem zegarków Apple prędkość ładowania i oszczędza baterię, wydłużając jej żywotność. Precz z koniecznością gorączkowego szukania kabla, nie ma też ryzyka przepięcia i zwarcia. Tę ładowarkę Hama można napełnić energią poprzez port USB-C z powerbanka, laptopa lub zasilacza sieciowego. Do wyboru mamy barwę czarną albo białą.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *