Oryginalna podstawka dla iPhone'a
0

Oryginalna podstawka dla iPhone'a

0

W śród rozmaitych podstawek, mających zapewnić nam możliwość oglądania wideo lub zdjęć bez trzymania iPhone’a czy iPod?a w rękach na uwagę zasługuje produkt o prostej nazwie iPlunge.

Jak nietrudno zauważyć nie tylko nazwa tego akcesorium jest prosta, i to właśnie ta prostota tworzy podstawkę wyjątkową. Wykonana jest z kawałka gumy, przy pomocy której możemy przyssać podstawkę do iPhone’a, i drewnianej nóżki.

Podstawka nie posiada skomplikowanych elementów odpowiadających za położenie telefonu pod odpowiednim kątem, a mimo to użytkownik ma dużą możliwość regulacji. Dodatkowo podstawka jest niemal całkowicie odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Zbudowana została głównie z myślą o iPhonie i iPodzie, ale równie dobrze może sprawdzić się we współpracy z każdym podobnym urządzeniem o gładkiej tylnej obudowie.

Ostatnią dużą zaletą jest niska cena produktu, która na różnych stronach waha się w granicach 5 – 7$. Na razie produkt trudno jest kupić w Polsce, ale najprawdopodobniej pojawi się wkrótce na najbardziej znanych portalach aukcyjnych.

Oceń post
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *