Origami – nowy gracz na rynku markowych akcesoriów GSM.
0

Origami – nowy gracz na rynku markowych akcesoriów GSM.

0

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka Origami, pod której logo zaprezentowano akcesoria GSM-  kable microUSB (1m, 2m, 3m), mini jack oraz dedykowane ładowarki sieciowe i samochodowe. Wszystkie typy produktów specyfikacją  mają konkurować z wiodącymi producentami podobnych akcesoriów, jednak w zdumiewająco niskiej cenie.

Nowe kable charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami niespotykanymi wcześniej w tej kategorii cenowej. Wtyczki kabli zbudowano z odpornej na ścieranie i utlenianie miedzi, którą dla dodatkowej ochrony pokryto niklem – bardzo trwałym metalem, doskonale chroniącym przed korozją. Same wtyczki, w przeciwieństwie do większości kabli na rynku, osadzono w metalowej obudowie, dzięki czemu znacząco poprawiono żywotność połączenia na styku kabel-wtyczka.

Origami usb green

Aby zapobiec zewnętrznym zakłóceniom przesyłanego sygnału skrętka kabli jest podwójnie ekranowana teflonową folią. Jest to szczególnie ważne w przypadku kabli typu mini jack, używanych do słuchania muzyki. Dlatego Origami to gwarancja czystego i pełnego dźwięku. Wszystkie kable chronione są wysokiej jakości zewnętrznym materiałem izolacyjnym – elastomerem plastycznym, bardzo rzadko spotykanym w tym segmencie cenowym.  Kable microUSB są grube, ale zarazem miękkie, wykonane są z doskonałej jakości metalu o niskiej oporności, który zapewnia nawet o 20% szybsze ładowanie i transmisję danych o prędkości aż do 420 Mb/s. Kable są odporne na zginanie, potencjalne rozwarstwienia oraz nadmierne nagrzewanie.

Warto podkreślić, że kable microUSB mają aż do trzech metrów długości. Docenią to przede wszystkim konsolowi gracze, dla których każdy dodatkowy centymetr jest na wagę złota, bo znacząco zwiększa komfort rozgrywki. Producent zadbał również o nowoczesny design i szeroką paletę kolorystyczną kabli (aż pięć stylowych kolorów), co z pewnością przypadnie do gustu kobietom.

Ceny detaliczne (brutto)

  Origami microUSB 20cm – 19,99 zł

  Origami microUSB 1m – 24,99 zł

  Origami microUSB 2m – 29,99 zł

  Origami microUSB 3m – 34,99 zł

  Origami microUSB Type C 1m – 34,99 zł

  Origami microUSB Type C 2m –  39,99 zł

  Origami Audio 3,5mm – 19,99 zł

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *