Home Newsy Nowy sterownik grzejnika Fritz z wyświetlaczem e-papier
Nowy sterownik grzejnika Fritz z wyświetlaczem e-papier
0

Nowy sterownik grzejnika Fritz z wyświetlaczem e-papier

0

Firma AVM zaprojektowała FRITZ!DECT 301 – sterownik grzejnika, który w połączeniu z routerem FRITZ!Box jest inteligentnym systemem sterowania kaloryferem i automatycznie oraz precyzyjnie reguluje temperaturę w pomieszczeniu.

Nowy sterownik wyposażony jest w bardzo czytelny wyświetlacz typu e-papier. FRITZ!DECT 301 jest zintegrowany z siecią domową za pośrednictwem bezpiecznej technologii DECT ULE (Ultra Low Energy) i może być wygodnie obsługiwany przez smartfon, tablet lub aparat FRITZ!Fon. Gdy jesteśmy poza domem, dzięki darmowej usłudze MyFRITZ!, sterownik może być zarządzany także zdalnie.

Użytkownik, za pomocą indywidualnie wybieranych harmonogramów, sam może określić kiedy i jak intensywnie grzejnik ma pracować. W ten sposób można oszczędzać energię, ale również ograniczać koszty ogrzewania. Wśród udogodnień znajdują się również harmonogram urlopowy, wykrywanie otwartych okien, ochrona przed zamarzaniem i osadzaniem się kamienia, a funkcja szybkiego ogrzewania umożliwia doraźne dostarczenie większej ilości ciepła do przechłodzonych pomieszczeń. FRITZ!DECT 301 bardzo łatwo zamontować na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejników.

Nowy sterownik grzejnika Fritz z wyświetlaczem e-papier

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!