Home Newsy Nowy mniejszy i tańszy HomePod coraz bliżej premiery!
Nowy mniejszy i tańszy HomePod coraz bliżej premiery!
0

Nowy mniejszy i tańszy HomePod coraz bliżej premiery!

0

Od wielu miesięcy słychać docierające informacje, jakoby Apple miało w planach wydać w tym roku nowy głośnik domowy. Mniejszy i tańszy HomePod 2020, jak się okazuje, może do nas trafić już lada moment!

Mark Gurman z Bloomberg zauważył, że pracownicy Apple mają możliwość zakupu głośników HomePod z 50-procentową obniżką – być może jest to sposób i znak, że firma chce wyczyścić zaległości magazynowe na rzecz nowego modelu, który ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Kilka dni ten pisałem również o tym, że na oficjalnej stronie Apple, głośnik HomePod był przez pewien czas oznaczony jako „wyprzedany”.

Plotki mówią, że nowe urządzenie będzie wyposażone w dwa głośniki wysokotonowe, w porównaniu z siedmioma w obecnym modelu – w tym przypadku ludzi zachęci jednak cena, a niższa kwota nowego modelu, może być strzałem w dziesiątkę.

Nowy mniejszy i tańszy HomePod coraz bliżej premiery!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!