Home Newsy Nowy Mac mini z nowy wyglądem i procesorem M1X pojawi się w ciągu kilku najbliższych miesięcy
Nowy Mac mini z nowy wyglądem i procesorem M1X pojawi się w ciągu kilku najbliższych miesięcy
0

Nowy Mac mini z nowy wyglądem i procesorem M1X pojawi się w ciągu kilku najbliższych miesięcy

0

Firma Apple wypuści zaktualizowany, wysokiej klasy komputer Mac mini z nowym designem i szybszym procesorem krzemowym Apple „M1X” w ciągu „następnych kilku miesięcy”.

W najnowszej publikacji Gurman oznajmia, że nowy high-endowy Mac mini, o którym wcześniej informowano, że będzie wyposażony w nowy projekt z dodatkowymi portami , może zastąpić obecnego Maca mini z procesorem Intel w „następnych kilku”. miesiące.” Przypuszczalnie oznacza to, że nowy Mac mini może zostać wprowadzony na rynek wraz z przeprojektowanymi 14- i 16-calowymi MacBookami Pro tej jesieni.

„Jesienią ubiegłego roku, w ramach trio początkowych komputerów Mac, które miały przejść na układy Apple Silicon, firma zaktualizowała starszy projekt Maca mini o procesor M1. Mac mini jest używany do bardziej podstawowych zadań, takich jak przesyłanie strumieniowe wideo, ale wiele osób używa go jako maszyny do tworzenia oprogramowania, serwera lub do edycji wideo. Apple o tym wie, więc zachował model Intela. Cóż, spodziewaj się, że zniknie w ciągu najbliższych kilku miesięcy z wysokiej klasy komputerem Mac mini M1X. Będzie miał zaktualizowany wygląd i więcej portów niż obecny model.”

Nowy model Maca Mini będzie miał górną część z „pleksiglasu” i magnetyczny port zasilania. Mówi się, że nowy Mac mini będzie również wyposażony w dodatkowe porty.

Nowy Mac mini z nowy wyglądem i procesorem M1X pojawi się w ciągu kilku najbliższych miesięcy

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *