Nowy iPad Pro ma zaoferować szklane logo Apple, aby współpracować z MagSafe
0

Nowy iPad Pro ma zaoferować szklane logo Apple, aby współpracować z MagSafe

0

Firma Apple może testować nowy model iPada Pro ze szklanym logo jabłka na pleckach. Dzięki temu, firma z Cupertino ma wprowadzić możliwość ładowania iPada przy pomocy MagSafe.

Mówi się, że firma opracowuje modele iPada Pro z MagSafe, co wymagałoby, aby przynajmniej część tylnej części tabletu była szklana. Metalowa tylna obudowa uniemożliwiłaby ładowanie MagSafe. Firma Apple ma jednak obawy co do całej szklanej obudowy, gdyż urządzenie byłoby o wiele bardziej kruche i delikatne. To dzięki temu rzekomemu szklanemu logo Apple, firma mogłaby wprowadzić ładowanie przy pomocy MagSafe.

Szklana powierzchnia wielkości tylnej części iPada wiąże się z szeregiem problemów konstrukcyjnych. Istnieją również problemy konstrukcyjne i inżynieryjne związane ze szklaną powierzchnią osadzoną w materiale o różnych właściwościach.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *