Home Newsy Nowy czytnik e-booków Onyx Boox Nova 2 trafił do przedsprzedaży!
Nowy czytnik e-booków Onyx Boox Nova 2 trafił do przedsprzedaży!
0

Nowy czytnik e-booków Onyx Boox Nova 2 trafił do przedsprzedaży!

0

Na polskim rynku, już za kilka chwil zadebiutuje nowy czytnik e-booków od marki Onyx Boox. Najnowszy model, który nosi oznaczenie „Nova 2”, zaoferuje wiele dobrego, dla każdego fana książek i nie tylko.

Model Onyx Boox Nova 2 jest pierwszym modelem 7,8-calowym, który wyposażony został w system android w wersji 9.0, 3 GB pamięci RAM i procesor Octa-core 2.0 GHz. Taka ilość pamięci operacyjnej umożliwia bezproblemową obsługę Kindle, Kobo, Nook, Moon + Reader oraz innych aplikacji np. od Microsoft Office. Czytnik wyposażono w ekran o rozdzielczości aż 1872 x 1404, co przekłada się na zakleszczenie pikseli na poziomie 300 dpi. O czas pracy zadba akumulator o pojemności 3150 mAh.

 

Producent podczas tworzenia urządzenia skupił się również na tym, aby umożliwiał on również coś więcej, niż tylko czytanie książek w wydaniach elektronicznych. Dzięki wadze równej 265 gramów Onyx Boox Nova 2 może pełnić funkcję podręcznego notatnika. Zapiski stworzone rysikiem WACOM o czułości 4096 stopni w kilka sekund da się wyeksportować na inne urządzenia.

Proponowana cena na Czytio.pl wynosi 1499 zł.

Nowy czytnik e-booków Onyx Boox Nova 2 trafił do przedsprzedaży!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!