Home Newsy Nowe powerbanki Xtorm Fuel 4, czyli szybkie ładowanie w stylowej oprawie
Nowe powerbanki Xtorm Fuel 4, czyli szybkie ładowanie w stylowej oprawie
0

Nowe powerbanki Xtorm Fuel 4, czyli szybkie ładowanie w stylowej oprawie

0

Na polskim rynku pojawiły się właśnie powerbanki Xtorm z nowej serii Fuel 4. Nowości dostępne są w dwóch wersjach (o pojemności 10 000 i 20 000 mAh), potrafią błyskawicznie ładować urządzenia mobilne (zapewniając nawet 59% naładowania baterii iPhone 12 w zaledwie 30 minut)… i wyróżniają się nowoczesnym, stylowym wzornictwem oraz miękkim wykończeniem obudowy. Wraz z nowymi powerbankami debiutuje również nowa szybka ładowarka Xtorm XA020U USB-C 20W z wymiennymi wtyczkami.

Powerbanki Xtorm Fuel 4 zaprojektowano tak, by sprawnie i szybko ładowały wszelkie urządzenia mobilne, po które sięgamy w ciągu dnia – od smartfonów i tabletów, po przenośne konsole do gier, drony, słuchawki, pady czy inne akcesoria. Każde z nowych urządzeń wyposażone jest w dwa porty typu USB-A oraz jeden USB-C (przy czym ten ostatni może służyć zarówno do ładowania powerbanka z sieci, jak i innych urządzeń z powerbanka) – oznacza to, że jednocześnie możemy wykorzystać Xtorm Fuel 4 do ładowania 3 różnych urządzeń.

Co istotne, nowości obsługują technologię szybkiego ładowania QuickCharge 3.0 oraz Power Delivery i zapewniają maksymalną moc na poziomie 20W – co oznacza, że potrafią błyskawicznie uzupełnić energię w kompatybilnych z tymi standardami urządzeniach. Dla użytkowników najnowszego iPhone’a 12 oznacza to na przykład, że podłączając swoje smartfony do powerbanka Xtorm naładują jego akumulator od 0 do 59% w zaledwie 30 minut. Oznacza to, że czas ładowania jest nawet 3x szybszy niż w przypadku standardowych powerbanków.

XTORM Powerbank 10000 mAh 20W kosztuje 179 zł, mierzy 136 x 71 x 15 mm i waży 215 g. Model XTORM Powerbank 20000 mAh 20W wyceniono na 219 zł, zaś jego gabaryty to 136 x 71 x 26 mm i 376 g.

Nowe powerbanki Xtorm Fuel 4, czyli szybkie ładowanie w stylowej oprawie

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!