Home Newsy Nowe kolory Apple Watch Series 3
Nowe kolory Apple Watch Series 3
0

Nowe kolory Apple Watch Series 3

0

Dwa i pół dnia tyle dokładnie dzieli nas od prezentacji nowych produktów Apple. Na zbliżającej się konferencji możemy spodziewać się czegoś więcej niż tylko nowych modeli iPhone’a. Plotki oraz informacje zawarte w kodzie systemu iOS sugerują debiut Apple TV kolejnej generacji oraz następcy zegarka Apple Watch Series 2.

Nowa wersja naręcznego urządzenia prawdopodobnie nie będzie wyróżniać się wizualnie od poprzednika. Zmiany dotyczyć mają komponentów wśród których pojawi się moduł sieci komórkowej LTE. Numer telefonu ma być współdzielony z iPhone’m, choć każde z urządzeń będzie mogło pobierać dane niezależnie. Najnowszy przeciek związany z przedwczesnym opublikowaniem przez Apple systemu iOS 11 w wersji Golden Master sugeruje też pojawienie się czerwonej koronki zegarka, a także nowych wariantów kolorystycznych obudowy.

Apple Watch Series 3 ma być rzekomo oferowany w kolorze „Blush Gold”, czyli miedziano – złotym oraz szarym. Ten pierwszy dotyczy głownie edycji Sport, zaś szary zarezerwowany jest dla wersji ceramicznej zegarka, która do tej pory oferowana była wyłącznie w kolorze białym.

Na zbliżającej się konferencji powinniśmy też poznać dokładną datę wprowadzenia najnowszych wersji systemów od Apple do oficjalnego kanału dystrybucji.

Źródło: 9To5Mac

 

Nowe kolory Apple Watch Series 3

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)