Nowe iPady prawdopodobnie zostaną wprowadzone na rynek w drugim tygodniu maja
0

Nowe iPady prawdopodobnie zostaną wprowadzone na rynek w drugim tygodniu maja

0

Apple prawdopodobnie wprowadzi na rynek nowe modele iPada Pro i Air w drugim tygodniu maja. Takie informacje podawane są przez Marka Gurmana z Bloomberga.

„Zostałem poinformowany, że premiera prawdopodobnie odbędzie się w tygodniu rozpoczynającym się 6 maja”. To są słowa powiedziane przez Gurmana w jego biuletynie Power On. „Kolejny punkt danych potwierdzający tę informację: sklepy detaliczne Apple przygotowują się na otrzymanie nowych materiałów marketingowych produktu. To zwykle oznaka nadchodzącej premiery nowego produktu.”

Oczekuje się, że Apple ogłosi następujące produkty:

  • Dwa nowe modele iPada Pro z chipem M3, wyświetlaczami OLED, cieńszą obudową, cieńszymi ramkami, opcją matowego ekranu, przednim aparatem z orientacją poziomą, innymi zmianami w designie oraz możliwością bezprzewodowego ładowania MagSafe.
  • Dwa nowe modele iPada Air z chipem M2 i przednim aparatem z orientacją poziomą. W tym pierwszy w historii model iPada Air o przekątnej 12,9 cala.
  • Nowa klawiatura Magic Keyboard dla iPada Pro z aluminiową obudową, większym gładzikiem i innymi poprawkami w designie.
  • Nowy Apple Pencil, który może mieć nowy gest „ściskania” dla pewnych czynności oraz możliwą obsługę visionOS.

Apple ostatnio zaktualizowało iPada Pro i iPad Air w październiku 2022 roku oraz w marcu 2022 roku.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *