Home Newsy Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple
Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple
0

Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple

0

Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple.

 

Firma Apple dodała nowe akcesoria dla nowych iPhone’ów czyli skórzany futerał z MagSafe, skórzane etui oraz podwójną ładowarkę MagSafe Duo. Podwójna ładowarka MagSafe Duo jest w cenie 679 zł i jak na razie nie jest dostępna do kupienia ale ma się pojawić wkrótce.

„Podwójną ładowarką MagSafe Duo możesz wygodnie uzupełniać energię w kompatybilnym iPhonie, Apple Watch, bezprzewodowym etui ładującym do AirPods i innych urządzeniach zgodnych ze standardem Qi. Wystarczy umieścić je na podkładce, a natychmiast rozpocznie się ich wydajne ładowanie. Ładowarkę można zgrabnie złożyć i zabrać wszędzie ze sobą.”

Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple

Skórzane etui jest w cenie 299 zł i dostępne jest w 5 wersjach kolorystycznych: (PRODUCT)RED, czarnej, brązowej, bałtycki błękit i kalifornijski mak.

„Zaprojektowane przez Apple skórzane etui z MagSafe jest stylowym dopełnieniem Phone’a 12 i zapewnia mu dodatkową ochronę. Wykonane ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej w dotyku skóry, która z czasem pokrywa się naturalną patyną. Etui szybko przyłącza się do iPhone’a i ściśle do niego przylega, prawie nie zmieniając grubości urządzenia. Wbudowane magnesy, idealnie dopasowane do Phone’a 12, pozwalają innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów. Sprawiają też, że ładowanie bezprzewodowe jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. I nie trzeba zdejmować etui do ładowania. Wystarczy połączyć iPhone’a w etui z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi. To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami. Etui jest wykonane z giętkiej, wysokogatunkowej skóry, która chroni Twojego Phone’a. Skóra to materiał naturalny i – podobnie jak na eleganckim skórzanym pasku – z czasem mogą pojawić się na futerale marszczenia, ślady użytkowania lub patyna.”

Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple.

Skórzany futerał z MagSafe jest w cenie 629 zł i dostępne jest w 4 wersjach kolorystycznych: (PRODUCT)RED, brązowej, bałtycki błękit oraz różowy cytrus. Jak na razie nie można go zamówić tak jak podwójnej ładowarki.

„Skórzany futerał z MagSafe do iPhone’a pozwala cieszyć się przepięknym dizajnem urządzenia, a jednocześnie zapewnia mu doskonałą ochronę. Wykonany jest ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej w dotyku europejskiej skóry, która z czasem pokrywa się naturalną patyną. Ściśle przylega do wszystkich obłości iPhone’a oraz chroni przed zarysowaniami i skutkami upadków, praktycznie nie zmieniając wymiarów urządzenia. W środku znajduje się kieszeń na kartę kredytową lub dowód osobisty, a dzięki dołączonemu, idealnie dobranemu paskowi futerał możesz mieć zawsze pod ręką. I nie trzeba go zdejmować do ładowania. Wystarczy połączyć iPhone’a w futerale z ładowarką MagSafe, a uzupełnianie energii rozpocznie się natychmiast. Futerał jest wykonany z giętkiej, wysokogatunkowej skóry, która chroni Twojego Phone’a. Skóra to materiał naturalny i – podobnie jak na eleganckim skórzanym pasku – z czasem mogą pojawić się na etui marszczenia, ślady użytkowania lub patyna. Interakcje z akcesoriami MagSafe pozostawią delikatne odciski.”

Nowe akcesoria do iPhone’ów z serii 12 w ofercie firmy Apple.

3.5/5 - (2 votes)
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *