Home Newsy Nowa wersja kolorystyczna może zawitać do iPhone’a 12
Nowa wersja kolorystyczna może zawitać do iPhone’a 12
0

Nowa wersja kolorystyczna może zawitać do iPhone’a 12

0

Według pogłosek, do oferty jabłkowych wersji kolorystycznych ma wstąpić zupełnie nowa – granatowa opcja do wyboru. Nie wiemy jednak czy wszystkie nowe telefony otrzymają ową wersję kolorystyczną, ale najprawdopodobniej jeden z wrześniowych telefonów zostanie wzbogacony o granatową odmianę do wyboru.

Nowy kolor ujawnił twórcy XDA Developerów Max Weinbach, który uważa, że ​​granatowy mógłby zastąpić wykończenie w kolorze zieleni dostępnego dla modeli iPhone 11 Pro.  W maju 2019 r. za pośrednictwem swojego konta na Twitterze PineLeaks powiedział, że następca iPhone’a XR będzie miał nowy jasnozielony kolor. Powiedział jednak, że zielona opcja zastąpi żółtą, a iPhone 11 jest dostępny zarówno w kolorze zielonym, jak i żółtym.

Weinbach w przeszłości przewidział wiele nowości, które zostaną dodane nie tylko do urządzeń Apple, ale i całej reszty technologicznych gigantów. Na potwierdzenie tych informacji musimy poczekać jednak do prezentacji nowych urządzeń, która nastąpi we wrześniu.

Nowa wersja kolorystyczna może zawitać do iPhone’a 12

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl