Home Newsy Nowa kolekcja produktów od Thule, czyli Thule Spira
Nowa kolekcja produktów od Thule, czyli Thule Spira
0

Nowa kolekcja produktów od Thule, czyli Thule Spira

0

W ofercie producenta Thule pojawiła się nowa rodzina produktów, które przeznaczone są dla osób poszukujących nowoczesnej torby lub plecaka, które nie tylko pozwolą wygodnie i bezpiecznie transportować wszystko, co niezbędne w pracy lub podróży (w tym również komputer i tablet), ale jednocześnie będą wyglądały stylowo i nowocześnie.

 

Nowe torby z serii Thule Spira wyróżniają się stylowym wzornictwem, które doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jaki i podczas weekendowego wypadu za miasto. W serii nowych produktów, znajdziemy modny miejski plecak, trzy torby na ramię oraz trzy walizki – poszczególne nowości różnią się wielkością i projektem, łączy je za to gama kolorystyczna: dostępne są w wersji czarnej (Black), błękitnej (Legion Blue) lub czerwonej (Rio Red).

 

Plecak i torby są idealne na codzienne wyjścia do pracy czy na spotkanie – jeśli zaś planujemy dłuższy wyjazd, świetnie sprawdzi się połączenie torby lub plecaka z jedną z walizek na kółkach. Co istotne, torby i plecak można w łatwy sposób umieścić stabilnie na walizkach (za sprawą przewlekanego panelu), co pozwala wygodnie transportować obie torby jedną ręką.

Ceny nowych toreb zaczynają się od 849 zł (tyle kosztuje torba Thule Spira Vertical Tote) – ceny
wszystkich modeli a także komplet informacji o serii Thule Spira znaleźć można na stronie Thule.com.

Nowa kolekcja produktów od Thule, czyli Thule Spira

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!