Home Newsy Nowa funkcja w iOS 15 beta 4 automatycznie usuwa „flary” ze zdjęć!
Nowa funkcja w iOS 15 beta 4 automatycznie usuwa „flary” ze zdjęć!
0

Nowa funkcja w iOS 15 beta 4 automatycznie usuwa „flary” ze zdjęć!

0

Firma Apple zaprezentowała iOS 15 już ponad dwa miesiące temu. Wciąż jednak jest wiele nowości, o których pojęcia nie mieliśmy istnienia, gdyż samo Apple zbyt się tym nie chwaliło.

Nowa funkcja została odkryta w iOS 15 beta 4 – ma ona za zadanie usuwać flary obiektywy podczas przetwarzania finalnego zdjęcia, które widzi użytkownik. Omawiane odkrycie zostało udostępnione przez twórców popularnej aplikacji fotograficznej Halide na Twitterze, a jak widać na poniższym obrazku, zdjęcie zostało zrobione na trawiastym polu, na którym pojawiło się słońce. Ci, którzy uwielbiają robić zdjęcia krajobrazowe, są przyzwyczajeni do tego, że w takich sytuacjach mają niewielki odblask obiektywu.

Cieszy tym samym fakt, że Apple stale rozwija możliwości fotograficzne swoich urządzeń – w końcu najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie 😀

Nowa funkcja w iOS 15 beta 4 automatycznie usuwa „flary” ze zdjęć!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.