Home Newsy Nowa aplikacja Microsoft Office łączy w sobie Worda, Excela i PowerPointa
Nowa aplikacja Microsoft Office łączy w sobie Worda, Excela i PowerPointa
0

Nowa aplikacja Microsoft Office łączy w sobie Worda, Excela i PowerPointa

0

Po trwających jakiś czas testach beta aplikacji Microsoft Office, firma zdecydowała się udostępnić wszystkim użytkownikom finalną wersję. Nowa aplikacja Office łączy w sobie Worda, Excela i PowerPointa.

Nowa aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników iOS i Androida – wkrótce ma zostać dodana także obsługa iPada. Program jest w pełni bezpłatny, ale do odblokowania funkcji premium wymagana jest subskrypcja Office 365 od 6,99 USD miesięcznie.

Microsoft wyjaśnia niektóre zalety nowej aplikacji Office w blogu :

„Aplikacja Office zapewnia kilka kluczowych korzyści, w tym:

– Łączenie programów Word, Excel i PowerPoint w sposób, który upraszcza korzystanie z mniejszej liczby aplikacji do pobierania lub przełączania. Wymaga o wiele mniej pamięci telefonu niż instalowanie pojedynczych aplikacji, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznie wszystkich możliwości istniejących aplikacji mobilnych, które ludzie znają i używają.

– Zintegrowanie naszej technologii Lens w celu odblokowania mocy aparatu z funkcjami takimi jak konwersja obrazów do edytowalnych dokumentów Word i Excel, skanowanie plików PDF i przechwytywanie tablic z automatycznymi ulepszeniami cyfrowymi, aby ułatwić czytanie zawartości.

– Dodanie nowej funkcji do typowych zadań, z którymi często spotykają się ludzie podczas pracy na telefonie – takich jak szybkie notatki, podpisywanie plików PDF, skanowanie kodów QR i przesyłanie plików między urządzeniami.”

Nowa aplikacja Microsoft Office łączy w sobie Worda, Excela i PowerPointa

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl