Naprawa zbitej szybki obudowy iPhone 14 Pro z tyłu
Naprawa zbitej szybki obudowy iPhone 14 Pro z tyłu

Naprawa zbitej szybki obudowy iPhone 14 Pro z tyłu

0

Jeżeli Twój iPhone 14 Pro ma rozbity tył i chciałbyś naprawić jego pobite plecki, to w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie dokonasz usługi naprawy tyłu najnowocześniejszą technologią laserową, która umożliwia najmniej inwazyjną wymianę pobitych pleców w iPhone w sposób profesjonalny i bezpieczny, bez ingerencji we wnętrze telefonu i śladów naprawy.

Naprawa zbitej szybki obudowy w iPhone 14 Pro w Szczecinie

Szklana tylna część obudowy w iPhonie 14 Pro, szczególnie w tym fioletowym kolorze wygląda niesamowicie. No.. do momentu, aż nie ulegnie zbiciu i zniszczeniu. Nie ma jednak dla nas żadnego problemu, aby przywrócić wygląd i funkcjonalność tego telefonu do stanu fabrycznego i to w cenie wielokrotnie niższej niż u producenta, który wymienia po prostu cały korpus z płyta główną, kamerami i face id za kwotę 3 tysięcy złotych.

Rozbite plecki iPhone 14
Jeżeli posiadasz telefon Apple iPhone 14 Pro, który uległ zniszczeniu po upadku lub uderzeniu, a jego szklana obudowa z tyłu została pobita, to tylko w APPLEMOBILE.PL w Szczecinie naprawisz swój telefon profesjonalnie, ekspresowo i w dobrej cenie.

Nasza usługa jest realizowana przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia CNC, które przy pomocy robotycznego ramienia z głowicą lasera, bezinwazyjnie usuwa klej spod zbitego szkła obudowy w iPhonie 14 Pro. Usunięty klej nie trzyma już pobitej szklanej obudowy do korpusu, dzięki temu możemy usunąć zbite plecy bez używania siły i inwazyjnych metod skrobania i ręcznego wycinania. To powoduje, że podczas wymiany uszkodzonej szklanej obudowy w iPhonie 14 Pro nie dochodzi do dodatkowych uszkodzeń, odkształceń i śladów ingerencji. Najczęściej technik obsługujący maszynę nie ma nawet konieczności otwierania Twojego telefonu do realizacji tej naprawy.

@applemobile.plNaprawiamy uszkodzone tyły metodą laserową, minimalizujacą ingerencję w urządzenie. Bez śladòw, profesjonalnie i ekspresowo.♬ Natural Emotions – Muspace Lofi

To wszystko sprawia, że ta najbardziej profesjonalna i bezpieczna metoda naprawy szklanej obudowy w iPhonie 14 Pro jest stosowana przez największe i najbardziej znane centra serwisowe na całym świecie!

Naprawiony iPhone 14 Pro w APPLEMOBILE
Na zdjęciu widnieje iPhone 14 Pro po naprawie w serwisie APPLEMOBILE.PL w Szczecinie rozbitej tylnej szyby obudowy metodą laserową.

Nasza naprawa jest bez utraty funkcji telefonu. 

Kolejną zaletą naprawy uszkodzonej obudowy w iPhonie 14 Pro naszą metodą jest fakt braku utraty funkcji telefonu, co w przypadku metod inwazyjnych, najczęściej powoduje utratę kluczowych funkcjonalności jak ładowanie indukcyjne, szybkie ładowanie MagSafe, obsługę akcesoriów MagSafe, funkcje płatności zbliżeniowych ApplePay i wielu innych.

Serwis Apple 14 Pro iPhone
Metoda laserowa jest najmniej inwazyjną metodą naprawy zbitej obudowy w iPhonie.

Decydując się na bezinwazyjną usługę naprawy metodą laserową, masz pewność, że w wyniku naprawy nie utracisz żadnej funkcjonalności telefonu. Tylko laserowe usunięcie tylnej pokrywy daje Ci taką gwarancję!

Naprawiając zbitą szybkę u nas:

 • Nie tracisz funkcji ładowania indukcyjnego
 • Nie tracisz funkcjonalności MagSafe
 • Nie tracisz funkcjonalności ApplePay
 • Nie tracisz funkcjonalności FaceID
 • Nie tracisz funkcjonalności LiDAR
 • Nie tracisz funkcjonalności kamer
 • Nie rozbieramy telefonu, nie ma ryzyka pojawienia się innych usterek i zniszczeń
 • Naprawa wykonana precyzyjnie, bez śladów ingerencji
Obudowa telefonu iPhone po naprawie
Napraw zbitą obudowę telefonu iPhone 14 Pro ekspresowo i o najwyższej jakości.

Ile trwa naprawa zbitej szybki obudowy w iPhone 14 Pro?

Nasza usługa jest realizowana ekspresowo. Wystarczy dostarczyć nam telefon w godzinach przedpołudniowych, aby telefon gotowy, wyczyszczony i w pełni sprawny powrócił do Ciebie po południu.

Czas operacyjny to około 3-4 godziny robocze, ponieważ nowa szklana pokrywa jest wklejana w taki sam sposób jak ta instalowana fabrycznie, a co za tym idzie, klej musi stężeć, a zależy nam, aby cała usługa była wykonana na najwyższym poziomie.

Czy mój iPhone 14 Pro po wymianie tylnej pokrywy obudowy będzie nadal wodoszczelny?

Poziom wodoszczelności nie zmienia się. Nie oznacza to jednak, że nasza firma zagwarantuje wodoszczelność naprawianego telefonu. Niestety, ale otrzymujemy do naprawy modele iPhone’a serii 14 po zalaniu, także takie, które są zadbane i nigdy nie było w nich żadnej ingerencji. Również Apple jako producent tych urządzeń w warunkach użytkowania, które akceptujemy wraz z pierwszym uruchomieniem informuje, że nie gwarantuje szczelności produktów, sama szczelność obniża się także wraz z użytkowaniem.

Wodoszczelny iPhone 14 Pro po naprawie
Naprawiamy iPhone 14 Pro korzystajac z najwyzszej jakości maszyn i narzedzi. Dzięki temu naprawiony telefon nie będzie miał śladów ingerencji serwisu i będzie wyglądał jak nowy.

Dlatego mimo starannie wykonywanych usług, podobnie jak producent, nie możemy wziąć odpowiedzialność za wodoszczelność. Tym bardziej, że telefon, który upadł w wyniku czego pękła szklana obudowa, może posiadać mikrodeformacje i ubytki, niewidoczne gołym okiem, ale mając ogromny wpływ na nieszczelność. Dlatego odradzamy celowy kontakt z cieczami.

@applemobile.pl Obudowa ze szkła w iPhone 14 Pro wyglą pięknie jednak czasem dochodzi do rozbicia pokrywy i konieczna jest naprawa Profesjonalna naprawa metodą laserową bez rozbierania urządzenia jest dostępna w APPLEMOBILE.PL dla każdego modelu, także dla #14pro w #szczecin ♬ I Am – Blunted Beatz

Gdzie wymienić zbitą szybkę w iPhone 14 Pro?

Masz zbitą szybkę obudowy w iPhone 14 Pro? Skorzystaj z profesjonalnego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie, aby szybko naprawić swój telefon! Zlokalizowani na Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe), jesteśmy gotowi przyjąć twoje urządzenie. Nasz serwis działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, zapewniając szybkie usługi serwisowe na miejscu między 9:00 a 17:30.

Dlaczego warto wybrać APPLEMOBILE.PL?

 • Wykwalifikowany zespół techników specjalizujących się w iPhone’ach, gwarantujący profesjonalne podejście do napraw.
 • Szybka i fachowa wymiana zbitych szybek, dzięki czemu Twój iPhone 14 Pro będzie wyglądał jak nowy.
 • Dostępność punktu przyjęć w soboty, w godzinach 9:00-14:00, aby dostosować się do twojego harmonogramu.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami pod numerem:

Wojska Polskiego 50
(wejście od strony Jagiellońskiej 84)
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

Odwiedź naszą stronę internetową https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/ lub napisz na adres @ serwis(małpa)applemobile.pl, aby umówić się na wizytę w serwisie APPLEMOBILE.PL. Zaufaj nam, a my zadziałamy, aby Twój telefon szybko i w najlepszym stanie wrócił do pełnej funkcjonalności!”

4.8/5 - (5)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *