Home Newsy Najnowsze spojrzenie na fronty najnowszych smartfonów z linii iPhone 14
Najnowsze spojrzenie na fronty najnowszych smartfonów z linii iPhone 14
0

Najnowsze spojrzenie na fronty najnowszych smartfonów z linii iPhone 14

0

Od dłuższego czasu wiemy już, że nadchodzące modele iPhone’a 14 Pro firmy Apple będą wyposażone w nowe wyświetlacze z wycięciem w kształcie pigułki i otworem na czujniki Face ID i przednią kamerę. Teraz możemy spojrzeć jak wyglądają szkła hartowane na wszystkie modele z linii iPhone 14.

Przednie szklane panele wszystkich czterech modeli iPhone’a 14 rzekomo pojawiły się na chińskiej stronie mediów społecznościowych Weibo. Panele ujawniają nie tylko podobną konstrukcję typu „pill-and-hole” dla iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max, ale także nieco cieńsze ramki i wyższy współczynnik proporcji dla tych modeli. Zgodnie z oczekiwaniami, obraz pokazuje również, że standardowe modele iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Max zachowają to samo wycięcie, co modele iPhone’a 13.

Nie wiadomo natomiast ile w tym prawdy, natomiast przednie szklane panele pasują do wszystkich plotek, które do tej pory słyszeliśmy o modelach iPhone’a 14.

Źródło: macrumors

Najnowsze spojrzenie na fronty najnowszych smartfonów z linii iPhone 14

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.