Home Newsy Najnowsze bety oprogramowania od Apple już na serwerach
Najnowsze bety oprogramowania od Apple już na serwerach
0

Najnowsze bety oprogramowania od Apple już na serwerach

0

Osoby posiadające płatne konta deweloperskie w ekosystemie Apple mogą pobierać najnowsze wersje testowe jabłkowych systemów. Te pojawiły się na serwerach już wczoraj, późnym wieczorem. Są to pierwsze bety platform iOS 11.2.5, watchOS 4.2.2 oraz tvOS 11.2.5.

Każda z nich zawiera głównie poprawki związane z błędami, stabilnością działania oraz kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa. Wiadomo już też, że w przypadku systemu iOS 11.2.5 Apple naprawia problem z funkcją autofokus w aplikacji Aparat oraz przywróciła do użytku program Feedback.

Przy okazji tej publikacji pojawiła się również kolejna beta wersja firmware dedykowanego głośnikowi HomePod. Oprogramowanie to aktualnie testowane jest przez pracowników Apple. HomePod początkowo miał trafić na pierwsze rynki w grudniu tego roku. Wiadomo już jednak, że jego premierze towarzyszą opóźnienia i akcesorium nie pojawi się wcześniej jak na początku 2018 roku.

Prawdopodobnie beta 1 systemu iOS 11.2.5 oraz tvOS 11.2.5 jeszcze dziś zostanie oddana w ręce osób uczestniczących w programie publicznych testów.

Źródło: Apple

 

Najnowsze bety oprogramowania od Apple już na serwerach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *