Monitor aktywności dla dzieci Garmin vívofit jr. 3 z nowymi motywami The Mandalorian oraz z Grogu
0

Monitor aktywności dla dzieci Garmin vívofit jr. 3 z nowymi motywami The Mandalorian oraz z Grogu

0

Garmin przedstawił dziś nowe wersje popularnego monitora aktywności dla dzieci vívofit jr. 31. Najmłodsi mogą monitorować swoją codzienną aktywność za pomocą opaski z motywem The Mandalorian lub radosnego wariantu z Grogu.

Wyróżniające się dużą wytrzymałością i wodoszczelnością, monitory aktywności z wzorami nawiązującymi do serialu The Mandalorian są kompatybilne z inspirowaną Gwiezdnymi Wojnami, kontrolowaną przez rodziców aplikację, która będzie motywować dzieci do osiągnięcia dziennego celu 60 minut aktywności. Bateria w monitorze aktywności działa do 1 roku bez konieczności wymiany.

Dzieci mają do wyboru dwa różne wzory zdobionych pasków: z motywami z The Mandalorian lub zielony pasek z motywem Grogu. Kolorowy ekran można dostosować do własnych potrzeb, wybierając tarcze zegarka z popularnymi postaciami zarówno z The Mandalorian, jak i z całej sagi Gwiezdnych Wojen.

Więcej niż monitor aktywności

  • Monitorowanie liczby kroków, snu i zalecanych dziennych minut aktywności, kształtowanie nawyków sprzyjających zdrowiu i kondycji przez całe życie.
  • Realizacja codziennych celów aktywności odblokowuje nowe poziomy gry w interaktywnej aplikacji mobilnej Garmin Jr. z przygodami, które odpowiadają designowi opaski.
  • Możliwość pobrania tarczy zegarka i widgetu, który w razie potrzeby wyświetla informacje kontaktowe.
  • Aktywności z pomiarem czasu pozwalają dzieciom monitorować liczbę kroków i szacowany dystans podczas zabawy, ćwiczeń sportowych i innych aktywności, a następnie przeglądać zapisane dane w aplikacji Garmin Jr.
  • Wyzwania Toe-to-Toe zachęcają do rodzinnej rywalizacji.

Monitor aktywności dla dzieci Garmin vívofit jr. 3 z nowymi motywami The Mandalorian oraz z Grogu

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *