Home Newsy Monimoto – niezawodny system antykradzieżowy i lokalizator GPS
Monimoto – niezawodny system antykradzieżowy i lokalizator GPS
0

Monimoto – niezawodny system antykradzieżowy i lokalizator GPS

0

Jesteś właścicielem drogiego roweru, motocykla czy ukochanego skutera? Często zostawiasz swój pojazd na ulicy lub w ogólnodostępnych miejscach? Nie musisz się już obawiać kradzieży – o Twój spokój zadba lokalizator GPS marki Monimoto.

Wyposażony jest w moduł GSM, GPS, Bluetooth i inne inteligentne technologie, zamknięte w kompaktowej obudowie, która mieści się w dłoni. MM6 to samodzielne urządzenie, zasilane dwoma bateriami o żywotności do 12 miesięcy, zatem nie korzysta z zasilania motocykla. Monimoto sterowane jest za pomocą aplikacji mobilnej. Automatycznie uzbraja się i rozbraja dzięki czemu nigdy nie musisz pamiętać o jego aktywowaniu lub dezaktywowaniu.

Monimoto oferowane jest w zestawie z kartą SIM, która obejmuje Amerykę Północną i Europę. Karta współpracuje z co najmniej dwoma operatorami GSM w każdym z krajów, wybierając najsilniejszy sygnał w danym obszarze. Samodzielna początkowa konfiguracja w kreatorze aplikacji dostępnej na platformę iOS lub Android* zajmuje około 5 minut. ​Gdy Monimoto wykryje ruch, będąc w trybie uzbrojenia, próbuje namierzyć sparowany klucz. Jeśli go znajdzie, zakłada że osoba w pobliżu ​​jest właścicielem pojazdu i rozbroi się. Jeśli nie znajdzie go, to przechodzi w tryb alarmowy.

W trybie alarmowym Monimoto najpierw dzwoni na numer właściciela, a następnie wysyła do aplikacji powiadomienie o dokładnej lokalizacji z GPS lub przybliżonej pozycji GSM za pomocą funkcji CellLocate. Dzięki danym wysyłanym do aplikacji można zobaczyć wszystkie poprzednie lokalizacje w dzienniku zdarzeń. Lokalizacja GPS jest aktualizowana co 5 minut, gdy pojazd z zainstalowanym urządzeniem Monimoto jest w ruchu, lub co minutę, jeśli zdefiniowany jest tryb częstego śledzenia. Monimoto posiada klasę szczelności IP 65 i jest przeznaczone do umieszczenia wewnątrz
pojazdu.

Monimoto MM6 – 199Euro + 3euro/miesiąc
Monimoto MM5 – 169Euro + 3euro/miesiąc

Monimoto – niezawodny system antykradzieżowy i lokalizator GPS

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *