Home Newsy Kompletnie nowa odsłona aplikacji Diana Photo 4.0
Kompletnie nowa odsłona aplikacji Diana Photo 4.0
0

Kompletnie nowa odsłona aplikacji Diana Photo 4.0

0

Najszybsza na świecie aplikacja mobilna, do tworzenia kompozycji double exposure, jest już dostępna w App Store i Google Play.

Pomysłodawca i producent rozwiązania, Zachodniopomorska agencja STETTINER, udostępniła w ostatnich dniach 2020 roku całkowicie nową odsłonę popularnej aplikacji Diana Photo, służącej do tworzenia błyskawicznych i unikalnych kompozycji typu double exposure (skorzystało z niej do tej pory ponad 3 000 000 użytkowników z całego świata).

Aplikacja dedykowana jest zarówno osobom mającym pierwszą styczność z podwójną ekspozycją, jak i doświadczonym twórcom kompozycji typu double exposure. Działanie aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy, że wykonamy jedno tapnięcie, a Diana stworzy, z dostępnych na telefonie / tablecie zdjęć, unikalną kompozycję, do której doda wyjątkowe filtry.

Nawet w darmowej wersji zapewniono szeroki dostęp do narzędzi, pozwalających wypracować znakomite kompozycje, przy minimum wysiłku – możemy zmieniać filtry i zdjęcia, poziomy ich przezroczystości, modyfikować obszary zdjęć, które znajdą się na wygenerowanej kompozycji, dowolnie je docinać czy skalować.

Aplikacja podpowie nam również odpowiednie wymiary kompozycji, dostosowane do najczęstszych potrzeb użytkowników (pionowe i poziome formaty, wyselekcjonowane z myślą o najpopularniejszych serwisach społecznościowych), a także pozwoli na wielkoformatowy wydruk finalnego efektu, dzięki możliwości eksportowania obrazów w dużo większej rozdzielczości, niż w poprzedniej wersji Diany.

Aplikacja działa teraz jeszcze sprawniej i jest w pełni zgodna z najnowszymi wersjami urządzeń mobilnych — nie tylko telefonów, ale również tabletów (np. iPad).

Kompletnie nowa odsłona aplikacji Diana Photo 4.0

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!