Home Newsy Kolejne wieści na temat zegarka od Apple 3 generacji
Kolejne wieści na temat zegarka od Apple 3 generacji
0

Kolejne wieści na temat zegarka od Apple 3 generacji

0

Jedną z mniej gorących nowości jaką Apple uraczy użytkowników podczas konferencji poświęconej nowym modelom iPhone’a we wrześniu ma być kolejna, trzecia już generacja zegarka Apple Watch. Na przełomie ostatnich tygodni w sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat tego urządzenia.

Porcji takich informacji dostarcza najnowszy raport opublikowany przez analityka Ming Chi Kuo, który dementuje plotki jakoby Apple Watch Series 3 miałby posiadać całkiem nową konstrukcję obudowy. Uważa on również, że Apple nie ma zamiaru w najbliższym czasie wydać aplikacji dedykowanej zegarkowi, kompatybilnej z systemem Android.

Potwierdzają się za to doniesienia o implementacji modułu LTE, które stanowiły treść wcześniejszych spekulacji. Apple Watch 3 dostanie wsparcie dla kart eSIM ale o pełnej niezależności od iPhone’a można raczej zapomnieć. Rozwiązanie bowiem nie pozwoli na wykonywanie tradycyjnych połączeń telefonicznych z poziomu zegarka, a przynajmniej nie w okresie zaraz po premierze urządzenia. Analityk twierdzi, iż funkcjonalność ta może zostać wprowadzona wraz z którąś aktualizacją systemu watchOS 4 jednak ograniczy się wyłącznie do obsługi połączeń VoIP, czyli kompatybilna będzie z usługą Skype, FaceTime lub podobnymi.

Moduł LTE ma zapewnić przede wszystkim łączność z internetem, choć ze względu na ograniczoną dostępność kart eSIM z przywileju tego skorzystają mieszkańcy niektórych lokalizacji na świecie.

Źródło: MacRumors

 

Kolejne wieści na temat zegarka od Apple 3 generacji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)