Klon iPada Mini ? Aodini RK3066 z dwoma rdzeniami oraz Androidem 4.1.1
0

Klon iPada Mini ? Aodini RK3066 z dwoma rdzeniami oraz Androidem 4.1.1

0

AodiniMyślałeś o zakupie iPada Mini, cały czas odstrasza Cię jednak cena? W takim razie, mamy dla Ciebie interesującą alternatywę w postaci tabletu RK3066, przygotowanego przez firmę Aodini. Urządzenie wygląda praktycznie tak samo jak iPad Mini – jedyną różnicą jest trochę szersze obramowanie po bokach urządzenia. Tablet wyposażony został w czterordzeniowy układ graficzny, 1GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wbudowanej.

Aodini zastosowało tutaj ośmiocalowy ekran o rozdzielczości 1024×768 pikseli, który zapewnia naprawdę dosyć dobrą jakość obrazu. RK3066 posiada dodatkowo dwa aparaty, pierwszy zlokalizowany w prawnym górnym rogu ściany tylnej, drugi natomiast nad ekranem. Port HDMI, slot na karty pamięci oraz wejście microUSB to kolejne atuty klonu iPada Mini, zaraz obok możliwości odtwarzania materiałów wideo w rozdzielczości Full HD.

Chociaż cały czas nie udało nam się ustalić ceny Aodini RK3066, to jesteśmy przekonani, że nie powinna ona przekroczyć 200 dolarów. Nie posiadamy także dokładniejszych informacji o procesorze. Jedyne co wiemy to, że posiada dwa rdzenie. Jest szansa na Exynosa od Samsunga, czy skończy się na standardowym Rockchipie albo Allwinnerze? 🙂

Źródło: otabletach.pl

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *