Home Newsy Już są! Nowe AirPods 3 zaprezentowane! Co nowego?
Już są! Nowe AirPods 3 zaprezentowane! Co nowego?
0

Już są! Nowe AirPods 3 zaprezentowane! Co nowego?

0

Podczas październikowego specjalnego wydarzenia, firma Apple w końcu zaprezentowała trzecią generację swoich popularnych bezprzewodowych słuchawek dousznych.

AirPods 3 wygląda dość podobnie do AirPods Pro, jednak ich konstrukcja jest douszna, zamiast dokanałowa, jak w przypadku AirPods Pro. AirPods trzeciej generacji mają uniwersalne dopasowanie zamiast regulowanych silikonowych końcówek.

W rezultacie AirPods 3 nie mają zaawansowanych funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów czy trybu „transparency”, które pozostają wyłącznie do dyspozycji w AirPods Pro i AirPods Max. Słuchawki oferują jednak Spatial Audio dzięki zastosowaniu nowych czujników, które wykrywają ruch głowy użytkownika.

Apple wydłużyło czas pracy baterii do 6 godzin po pełnym naładowaniu, a AirPods 3 oficjalnie obsługuje teraz ładowarkę MagSafe.

AirPods 3 kosztują 179 USD i będą dostępne w przedsprzedaży już dziś.

Już są! Nowe AirPods 3 zaprezentowane! Co nowego?

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *